
Через заборгованість мешканців приватного сектору Самарського та Новокодацького районів міста, з 29 липня до 2 серпня спеціалізованою групою КП «Дніпроводоканал» з припинення послуг абонентам будуть проведені відключення послуги водопостачання, повідомляє «Наше місто» з посиланням на КП «Дніпроводоканал».
Загальна сума боргу мешканців зазначених адрес перед нашим підприємством становить 717522,95 грн.

Нагадуємо, що відключення проводяться згідно Постанови КМУ № 1405 від 29.12.2023 р., відповідно до якої уряд зняв мораторій на нарахування штрафів та на припинення надання комунальних послуг абонентам, які мають заборгованість, в регіонах, де не ведуться бойові дії. Також звертаємо увагу, що підключення послуги відбувається тільки після повного погашення заборгованості та додаткової оплати послуг з відключення та підключення.
Центри абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП»
З питань щодо розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення, переліку документів, необхідних для внесення корегувань в особові рахунки, кількості зареєстрованих і т.д., громадяни можуть звертатись за наступними адресами та контактними номерами телефонів:
- вул. 128-ї Бригади Тероборони, 4 (колишня вул. Курчатова)
- пр. Слобожанський, 29, каб.225-1
- пр. Героїв, 20-Б
- пр. Богдана Хмельницького, 14
- Запорізьке шосе, 68
- вул. Івана Багряного, 19 (колишня вул. Агнії Барто)
- пр. Миру, 18
Контактні телефони Центрів — (050) 019-43-53 та (098) 061-79-36
Послуги в зазначених Центрах надаються споживачам незалежно від їх основного місця реєстрації.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у «Дніпроводоканалі» показали, як відбувається відключення води боржникам.