Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як ОСББ “Обереги” у Дніпрі приводить до ладу один з найдовших будинків у місті

Михайло Чернов

Багатоповерхівка на пр. Слобожанський, 115 – одна з найдовших будівель у цій частині міста. Створене тут ОСББ крок за кроком вирішує багато складних завдань, за підтримки міської влади проводить потрібні ремонти і робить будинок і двір доглянутим і затишним, повідомляє «Наше місто».

Багатоповерховий будинок по пр.Слобожанський, 115

Як відомо, висотні житлові будинки в Дніпрі, зведені багато десятиліть тому, об’єктивно потребують  ремонтів та покращень. Активні об’єднання співвласників за підтримки міської влади Дніпра та міських депутатів крок за кроком упорядковують свої будинки.

Будинок № 115 по пр.Слобожанський – дев’ятиповерхівка на шість під’їздів, збудована ще у 60-х роках минулого століття. Зрозуміло, є дуже великий простір поліпшення. ОСББ під назвою “Обереги” створено тут із 2015 року, розповідає голова об’єднання Наталія Верменич. За цей час об’єднання, яке бере активну участь у міській Програмі співфінансування ремонтів у будинках ОСБ-ЖБК, змогло зробити багато:

Наталія Верменич

– Насамперед – замінили вікна у під’їздах. Облаштували зливи. Завдяки міській програмі співфінансування відремонтували мережі теплопостачання. А за підтримки нашого депутата міської ради Тетяни Каптєлової відремонтували транзитну трубу водопостачання, яка проходить у підвалі нашого будинку, – розповідає Наталія Іванівна. 

Крім того, в будинку завдяки допомозі міського депутата ОСББ замінили електрощитові. А завдяки програмі співфінансування ремонтів оновили електричні мережі у під’їздах.

Також упорядкували ліфтові шахти, в які раніше потрапляли опади. За підтримки міської влади капітально відремонтували один із ліфтів. Тепер мешканцям висотного будинку стало краще та зручніше користуватися  підймомником.

Мешканці багатоповерхівки – учасники ОСББ  дбають про свій будинок та прибудинкову територію, розповідає голова об’єднання. Люди виходять на суботники, прибирають, доглядають за квітами в палисадниках, ремонтують дитячий майданчик, словом – наводять лад і красу.

Вхідні групи після ремонтів виглядають охайно

Стає кращим сам будинок: завдяки допомозі депутата міськрад Тетяни Каптелової відремонтовано вхідні групи до під’їздів та сходи. Ще один важливий результат такої співпраці – торік заізольовані міжпанельні шви на стінах будівлі. З урахуванням того, що в будинку – шість під’їздів, це справді вагоме досягнення. Мешканцям стало набагато комфортніше, особливо – у холодну пору року. 

– Більше немає свисту повітря, не затікає вода, – ділиться враженнями Наталія Верменич.

Ремонт відмощення

Із важливих покращень – облаштовані вимощення з боку двору, тепер належить упорядкувати вимощення з боку просп.Слобожанський.

– Щороку виконуємо певні роботи, – каже голова ОСББ, – звичайно, завдяки допомозі міської програми та нашого депутата. Роботи ще багато, крок за кроком будемо впорядковувати наш будинок.  Наприклад, буде добре оновити дитячий майданчик. А також дуже сподіваємось на допомогу міської влади, комунальних служб у ремонті внутрішньодворової дороги, яка проходить біля всього будинку. Адже дуже хочемо, щоб і в будинку, і на подвір’ї було комфортно та красиво!

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: