Skip to content

У Дніпрі аварійна служба проводить ревізію щитових, аби запобігти аваріям через відключення світла

У Дніпрі аварійна служба проводить ревізію щитових, аби запобігти аваріям через відключення світла

Через постійні відключення електроенергії кількість звернень до аварійної служби щодо проблем з електропостачанням зросла вдвічі. Щоб запобігти пожежам та іншим аварійним ситуаціям, міська аварійна служба проводить ревізію та ремонт електрощитів у житлових будинках комунальної власності, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Фахівці вже оглянули щитові у будинках № 2 та № 6 на вулиці Бориса Мозолевського. Деякі несправності було усунено на місці, а для більш серйозних ремонтів викликаються інші бригади.

«Через віялові відключення світла проводимо ревізію щитових у будинках комунальної власності, які обслуговуємо, аби запобігти займанню чи іншим аварійним ситуаціям. Через те, що зараз постійно вимикають світло, а відтак — послаблюються контакти, можуть виникати проблеми з електропостачанням. При виявленні несправностей, якщо є можливість, то на місці їх одразу і усуваємо.  Як, наприклад, у цьому будинку за адресою: вул. Бориса Мозолевського, 2 . Тут замінили запобіжник і його тримач. Є ситуації, коли замінювати потрібно рубильник. Тоді формуємо заявку і виїжджає на місце інша ремонтна бригада», — каже співробітник міської аварійної служби Роман Ждановський.

Мешканка згаданої багатоповерхівки Зінаїда Ізвекова схвалює проведення ревізії та ремонт щитових. 

«Дуже добре, що міська аварійна служба працює на запобігання проблемі. Приїхала бригада, усе перевірила — замінила обладнання у щитовій, аби не виникла аварійна ситуація», — підкреслила пані Зінаїда.

За словами представника департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгора Худякова, ремонти за заявками мешканців міська аварійна служба виконує як планові, так і аварійні.

«За останній місяць міська аварійна служба обробила більше ніж тисячу заявок. Через відключення світла їхня кількість зросла щонайменше вдвічі. Наприклад, якщо раніше за день обробляли 15-16 заявок щодо електропостачання, то зараз їх понад 30. Десь не витримують розподільчі автомати, проводка — бригади аварійної служби все ремонтують. Паралельно фахівці міської аварійки готують житлові будинки до опалювального сезону: ремонтують чи замінюють систему опалення. В цілому за день опрацьовують близько 50-ти заявок», — сказав Єгор Худяков.

Звертатися до Міської аварійної служби щодо електро-, водо-, теплопостачання та каналізації можна за телефоном: 736-10-02.

Нагадаємо, раніше ми писали: Як ОСББ “Обереги” у Дніпрі приводить до ладу один з найдовших будинків у місті.

Фото: прес-служба міськради.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: