Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ На вулиці Радісній у Дніпрі встановлюють нові світильники

Сьогодні у місті  роблять все можливе, щоб  менше навантажувати енергосистему. Для цього на вулицях встановлюють  економні світлодіодні світильники. Наразі роботи по оновленню зовнішнього освітлення тривають на вулиці Радісної.Про це повідомляє “Наше місто”.

  Вулиця з життєствердною назвою Радісна багато років залишалася небезпечною, оскільки зовнішнє освітлення тут працювало погано.

   – Живу тут 14 років і весь цей час освітлення було нестабільне, – зазначає Віктор Михайлович, місцевий житель. – Одні ліхтарі працювали, інші – ні. Тому ходити по ній було проблематично. Але ж нашою вулицею діти ходять до школи. Звісно, ми раді, що застарілі світильники нам міняють на нові, економні.

Оновлення освітлення

Нові ліхтарі й насправді надійні та бережливі.

– На вулиці Радісної тривають роботи із модернізації зовнішнього освітлення, – розповідає  Андрій Кравець, начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло». – Міняємо старі натрієві світильники, які вичерпали термін використання, на більш економні за LED-лампи. Тут буде встановлено 35 сучасних, енергоефективних світлодіодних світильників. Вони  заощаджують 30% електроенергії та дають більш яскраве світло.

Нагадаємо, що з початку року роботи по оновленню зовнішнього освітлення виконано на 145 об’єктах міста. Встановлено та замінено 2777 світильників, змонтовано близько 56 км нової повітряної лінії

Раніше ми писали про те, що придумали дніпряни, щоб комфортно переживати відключення електроенергії.

Фото автора

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: