Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі ліквідовують наслідки масованої ракетної атаки 1 липня

У Дніпрі ліквідовують наслідки масованої ракетної атаки 1 липня

Вночі 1 липня російські війська знову атакували Дніпро ракетами. Внаслідок обстрілів постраждали як багатоквартирні будинки, що перебувають на балансі міста, ОСББ/ЖБК, так і приватні будинки. Для людей, чиє житло було пошкоджене через ворожий терор, діє державна програма “єВідновлення”. Заявку на допомогу можна подати онлайн через портал “Дія”. У заявці необхідно описати руйнування та додати фотографії та інші документи. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Для постраждалих організовано штаб допомоги адміністрації Соборного району. Він працює у школі № 140 (вул. Мандриківська, 151) з 09:00 до 18:00.

«У штабі вам нададуть чітку консультацію щодо переліку документів, необхідних для отримання державної компенсації за програмою “єВідновлення”. Окрім того, тут ви зможете отримати бланк заяви на проведення комісійного обстеження пошкоджених будівель та споруд. Після обстеження буде складено акт, який стане підставою для виплати компенсації. Вас проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію щодо подальших кроків у процесі отримання компенсації. Можна звертатися і безпосередньо до адміністрації Соборного району за адресою: площа Шевченка, 7 чи телефоном 068-55-73-419. На зараз відомо про пошкодження 41 будинку приватного сектору. Характер ушкоджень: вікна, двері, дах», — сказав заступник голови Соборної адміністрації Дніпровської міськради Василь Ісак.

У Дніпрі ліквідовують наслідки масованої ракетної атаки 1 липня

Через ворожий обстріл у місті ще постраждали 25 будинків комунальної власності та ОСББ/ЖБК.

«Станом на цю годину, внаслідок пошкоджено близько 10 комунальних будинків. Загалом зафіксовано близько 150 вибитих вікон та 1 пошкоджений дах. З 7 ранку бригади комунального підприємства “Жилсервіс-5” розпочали роботи з затягування плівкою пошкоджених вікон. На кожному з цих будинків розміщено оголошення з номером телефону: 067-290-91-39. За цим номером мешканці можуть повідомити про вибиті вікна у своїх квартирах», – розповів директор департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Сергій Файфер.

У Дніпрі ліквідовують наслідки масованої ракетної атаки 1 липня

Щодо будинків ОСББ: «Наразі відомо про 15 будинків ОСББ/ЖБК, які отримали пошкодження. Попередньо відомо до 170 вибитих вікон. Розуміємо, що ця цифра може збільшитися, бо люди можуть бути не в своїх оселях. Звертаємося до мешканців: передивіться свої вікна. Якщо є ушкодження, зверніться до голів правління, які потім передадуть нам усю інформацію. Голови правління мають перевірити і покрівлі будинку на пошкодження», — зазначив начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Також за допомогою у разі, якщо ваш будинок ОСББ/ЖБК зазнав ушкоджень внаслідок ракетного обстрілу, можна звернутись до департаменту з питань самоорганізації населення за телефоном: 0633409477.

У Дніпрі ліквідовують наслідки масованої ракетної атаки 1 липня

Також через ракетний обстріл постраждали школа і садок, у яких вибито 178 вікон. Це найбільші пошкодження, які зазнали заклади освіти за час війни.

У Дніпрі ліквідовують наслідки масованої ракетної атаки 1 липня

Фото пресслужба міської влади

Раніше ми писали, про вибух попередив собака: дніпрянка про наслідки нічної атаки і жах, який пережила.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: