Skip to content

Вишиванка – код української нації: мерія Дніпра провела флешмоб до Дня Конституції України

Вишиванка – код української нації: мерія Дніпра провела флешмоб до Дня Конституції України

Вишиванка – код української нації. Конституція – код української державності. Міська рада Дніпра провела флешмоб до Дня Конституції України. Усі працівники були у вишитих сорочках і сукнях, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

На День Конституції України, 28 червня, біля Дніпровської мерії зібралися працівники муніципалітету, щоб взяти участь у флешмобі. Учасники заходу одягли вишиванки, підкреслюючи свою єдність.

«Усі прийшли гарно вбрані, у вишиванках, з посмішками, святкуючи річницю нашого Основного закону. Хороший патріотичний захід, який показує, як ми цінуємо нашу Конституцію. Пам’ятаємо, як свого часу її намагалися змінити, аби узурпувати владу. Пам’ятаємо, наскільки дорого українцям довелося заплатити, аби вона була демократичною. З перемогою і під мирним небом продовжуватимемо цю гарну традицію у святкуванні Дня Конституції», – зазначив секретар Дніпровської міської ради  Олександр Санжара.

Працівниця Дніпровської мерії Марія Алексаха теж долучилася до патріотичного флешмобу. Вона розповіла, що її батько, вітчим і брат зараз перебувають на фронті, захищаючи Україну і наголосила, що такі заходи – важливі, адже демонструють підтримку та єдність.

«Мій батько, вітчим і брат нині на фронті, захищають Україну. Влаштовувати і долучатися до таких патріотичних флешмобів – надто важливо. Демонструємо, що ми – українці і підтримуємо наших захисників», — каже Марія.

Іще одна учасниця заходу Юлія Романець зазначає, що таким флешмобом було показано, що працівники поважають українські національні цінності.

«Таким патріотичним флешмобом вкотре підкреслили, що українці мають свій код нації», — додає працівниця міськради Ольга Мороз.

Нагадаємо, раніше ми писали: День Конституції: як дніпряни оцінюють виконання основного закону (опитування).

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: