Skip to content

День Конституції України: у Дніпрі поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку

День Конституції України: у Дніпрі поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку

Сьогодні, 28 червня, у Дніпрі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника молодому Тарасу Шевченку з нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції України. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

До заходу долучилися представники міської, обласної та районної влади, члени Молодіжної ради Дніпра, а також представники правоохоронних органів.

«У Дніпрі складалася гарна традиція у День Конституції покладати квіти до пам’ятника молодому Шевченку. Це завжди показувало нашу єдність, підтримку Конституції, розуміння того, наскільки важливий основний закон нашої країни. Памʼятаємо, як у нього намагалися внести зміни, аби узурпувати владу за часів Януковича. Однак Конституція повернулася до своєї демократичної форми. До початку повномасштабної війни 28 червня був вихідним днем. Після нашої перемоги і миру, сподіваємося, до цього повернемося — святкуватимемо цей день повноцінно», — зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Член Молодіжної ради Дніпра Сергій Новиков зазначив, що участь у заході свідчить про підтримку молоддю важливості дотримання Конституції України. Він також привітав усіх зі святом.

Довідка

Конституцію ухвалили 28 червня 1996 року. Тоді «за» проголосували 315 народних депутатів. У цей день Україна здобула свій основний закон.

Нагадаємо, раніше ми писали: Як експерти з Дніпра оцінюють дотримання Конституції України під час повномасштабної війни.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: