Skip to content

ОФІЦІЙНО Філатов обговорив із послом Румунії в Україні Мікулою проєкти для енергетики та поглиблення міжмуніципального партнерства

26 червня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою. Це перший візит дипломата до міста, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Філатов зустрівся з послом Румунії в Україні - Наше Місто

«Для нас це дуже важливо. Як я кажу жартома: є друзі, які багато говорять, але мало роблять, а є друзі, які мало говорять, але багато роблять. І Румунія — це друзі, що допомагають без зайвого піару», — сказав мер Борис Філатов.

Фото прес-служби міськради

Основними темами розмови, яку сторони провели в Музеї історії Дніпра, стали підтримка енергетичної галузі та проходження містом опалювального сезону в умовах постійних російських обстрілів. Окрему увагу приділили також поглибленню міжмуніципального партнерства.

Посол Румунії в Україні Александр Віктор Мікула

«Для мене важливий цей візит — зустріч із вами та вашими колегами. У Дніпрі є почесний консул, який багато розповідав про ті зусилля, яких ви докладаєте для міста сьогодні. І саме тому, що ми маємо тут почесного консула, ми хотіли б реалізувати у Дніпрі проєкти під прапором Румунії», — сказав посол Мікула.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з новим послом Великої Британії. Разом вони відвідали одну з лікарень та поспілкувалися з пораненими бійцями.

Читайте також: Генератори, автобуси, швидкі: як Дніпру допомагають зарубіжні партнери.

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: