Skip to content

У Дніпрі невідомі застрелили собаку біля двору господарів

У Дніпрі невідомі застрелили собаку біля двору господарів

На Ігрені сталася жахлива подія – собаку, на ім’я Сімба застрелили, і винуватців не притягнули до відповідальності. Невідомі випустили кілька куль у собаку, коли вона гуляла в балці неподалік від двору. Господарі шоковані й роблять усе можливе, щоб знайти винних у безжальному вбивстві свого улюбленця. Подробиці інциденту дізнавалися журналісти ДніпроTV, – пише «Наше Місто».

Господарка собаки Яна демонструє місце, де знайшли мертву улюбленицю сім’ї, яку було холоднокровно вбито кількома пострілами. Цю собаку подарували Яні десять років тому на повноліття. Вона зазначає, що Сімба була повноцінним членом їхньої родини і призначалася не для охорони, а для душі.

«Це сталося прям тут, як мені казав тато, де він її знайшов. Але, що дуже дивно, якщо ви самі подивитесь, тут немає жодних плям крові. Так не буває, ні логічно, ні фізично, ні фізіологічно», – ділиться дівчина.

Песик завжди проводив час зі своїми господарями. Сімбу брали з собою на море, на риболовлю та в різні подорожі. Яна розповідає, що навіть на початку війни вони забрали Сімбу з собою до Польщі. Песик був з Яною, її мамою та братом.

Задній двір будинку родини виходить у балку зі ставком, де вони часто проводять час.

«В мене тут брат молодший іноді рибу ловив, ми могли тут і ввечері бути. Тобто ми тут постійно якось знаходились, ходили сюди і вона знала цю місцевість. Плюс вона могла сама піти сюди, коли їй було спекотно, поплавати і повернутись додому», – ділиться дівчина.

Одного дня Сімба побігла знайомою стежкою до ставка, в той час, як родина працювала на городі. Вони почули звук, схожий на постріл, але не звернули на це уваги. Коли помітили, що собачка довго не повертається, батько вирушив на пошуки. Він покликав її вдома, але Сімба не з’явилася. Батько пішов шукати далі і знайшов Сімбу на тій самій стежці. Тоді він подзвонив Яні.

«Подзвонив мені… це найжахливіший дзвінок в моєму житті. Тобто він одразу мені сказав, що її хтось вбив, що її хтось застрелив, тому що він бачить одна маленька така дірочка була в животі, а інша більш велика вона була в шиї і йому це нагадало вхідний і вихідний отвір від пострілу», – з розпачем згадує власниця собаки.

Родина вважає, що мертву тварину перенесли на це місце, оскільки на стежці не було жодних слідів крові. Як Яна дізналася пізніше, для подання заяви до поліції необхідно мати довідку про розтин, що підтверджує смерть від пострілу.

«Я не можу звернутися до поліції, вони не можуть мені повірити на слова, вони не можуть просто прийняти мої фото, тому що в мене немає офіційної довідки. І також мені сказали, що треба мати хоч якихось, наприклад, підозрюваних», – сказала вона.

Родина не має припущень щодо того, хто міг вчинити таке звірство з твариною, оскільки всі сусіди та знайомі знали і любили Сімбу. Яна вважає, що ця людина небезпечна, оскільки ходить зі зброєю. Вона стурбована тим, що сьогодні постраждала її собака, а завтра невідомо, що ця людина може зробити, тому дівчина хоче, аби винний поніс відповідальність за свої дії.

Нагадаємо, раніше ми писали: Рятувала і попереджала людей в Маріуполі: у Дніпрі живе собака Міккі.

Читайте також: Унікальна охорона кооперативу: у Дніпрі собака живе на даху  гаража (Відео).

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: