Skip to content

Як вберегти холодильник від перепадів напруги під час відключення світла

Як вберегти холодильник від перепадів напруги під час відключення світла

Раптові стрибки напруги, які трапляються під час відключення світла та подальшого увімкнення електроенергії, можуть негативно вплинути на побутову техніку, спричинивши коротке замикання або інші поломки. Холодильник, як один з найдорожчих та найнеобхідніших приладів, потребує особливого захисту від таких перепадів. Як його вберегти, – розповість «Наше Місто».

Навіть під час відключень електроенергії українці можуть бути спокійні за збереження їжі в холодильнику. Завдяки сучасним технологіям побутова техніка здатна зберігати холод протягом декількох годин. Для цього достатньо просто не відкривати дверцята без потреби, а також можна додатково розмістити на одній з полиць пляшку з льодом.

На жаль, сам холодильник може не витримати частих відключень світла. Причиною цього найчастіше стають різкі перепади напруги в електромережі. Це пов’язано з тим, що при включенні електроенергії люди одночасно починають використовувати багато електричних приладів, що призводить до стрибків напруги.

Щоб продовжити термін служби вашого холодильника та уникнути його поломки, рекомендується вжити заходів щодо захисту від перепадів напруги.

Як захистити холодильник

  • Відключення від мережі: під час відключення електроенергії рекомендується вимикати холодильник з розетки. Це допоможе уникнути пошкоджень компресора та інших електронних компонентів приладу через різкі стрибки напруги при повторному увімкненні.
  • Затримка перед повторним увімкненням: після відновлення електропостачання не поспішайте одразу вмикати холодильник в розетку. Зачекайте 5-10 хвилин, щоб мережа стабілізувалася. Це допоможе уникнути повторних перепадів напруги, які можуть бути небезпечними для приладу.

Нагадаємо, раніше ми писали: Як економити електроенергію, не відмовляючись від холодильника: дієві поради.

Читайте також: Скільки без електроенергії витримують холодильник і морозильна камера.

Фото: з відкритих джерел.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: