Skip to content

Гарячі обіди, фізкультура та творчість: понад 11 тис. людей поважного віку отримують послуги у Дніпровському міському терцентрі

Гарячі обіди, фізкультура та творчість: понад 11 тис. людей поважного віку отримують послуги у Дніпровському міському терцентрі

Більше 11 тисяч дніпрян похилого віку знайшли підтримку та активне життя у Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Тут їм пропонують не лише смачні гарячі обіди, а й можливість оздоровитися на заняттях з фізкультури, розкрити свої творчі здібності та отримати фахову допомогу. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Пані Валентина, відвідувачка Дніпровського міського терцентру, висловила своє задоволення з приводу перебування там. Вона відзначила смачні гарячі обіди, різноманітні заняття та концерти. Хоча фізкультурою вона більше не займається через брак сил, але дуже любить творчість і малює. Співати Валентина не вміє, але із задоволенням приходить послухати інших. Вона підкреслила, що цей заклад є чудовим місцем для спілкування та приємного проведення часу, за що вона дуже вдячна.

«У нас 8 відділень по всьому Дніпру. Зараз маємо понад 11 тисяч підопічних, серед них 1200 ВПО. Близько 6000 людей отримують послугу догляду вдома. З ними працюють 500 соцробітників. Є послуги консультування, інформування та паліативного догляду. На базі закладу працює пункт безкоштовного прокату засобів реабілітації. Також ми впродовж тижня надаємо безкоштовні обіди. Щодня 5 тисяч порцій », — прокоментувала Ольга Мешко, директорка Дніпровського міського територіального центру.

Підопічним, які не можуть особисто прийти в терцентр, гарячий обід додому доставляє соціальний робітник. До кожного навідуються двічі на тиждень.

Пані Любов отримує послуги в терцентрі вже 6-й рік.

«Соцробітниці допомагають мені з прибиранням. Я  часто хворію, тож вони доставляють мені ліки, їжу, воду. За весь час змінилось 4 соцробітниці, які до мене ходять. Всі чудові, ввічливі, ніяких конфліктів ніколи не було», — розповіла пані Любов.

Пані Любов одна з підопічних, котрими опікується соціальна робітниця Олена. Каже, що до кожного намагається знайти особливий підхід.

«Я вже 10 років тут працюю. Мені подобається ця робота тим, що ти допомагаєш людям, підтримуєш їх. Ти дійсно відчуваєш, що потрібний. Всі підопічні до мене ставляться наче до рідної. Коли я йду в відпустку, вони це тяжко переживають. Щодня я відвідую від 5 до 7 людей. В залежності від потреб людини — прибираю, мию посуд, доставляю обіди, допомагаю помити волосся тощо», — зазначила Олена Капітан, соціальна робітниця Дніпровського міського територіального центру в Новокодацькому районі.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Чотириразове харчування та медичне обслуговування: у Дніпрі в центрі «Милосердя» допомагають ВПО поважного віку.

Читайте також: Весілля після 60: у Дніпрі одружились молодята поважного віку.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: