Skip to content

Чотириразове харчування та медичне обслуговування: у Дніпрі в центрі «Милосердя» допомагають ВПО поважного віку

Чотириразове харчування та медичне обслуговування: у Дніпрі в центрі «Милосердя» допомагають ВПО поважного віку

У Дніпрі працює центр допомоги та підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя». Черговий по місту проінспектував роботу центру та перевірив укриття, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У центрі «Милосердя» проживають громадяни похилого віку, ветерани праці та люди з інвалідністю, які не мають родичів, що проживають з ними. Послуги проживання надаються безкоштовно.

З початком повномасштабного вторгнення до центру почали приймати внутрішньо переміщених осіб відповідної категорії. За словами тимчасової виконувачки обов’язків директора Дніпровського центру підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя» Валентини Шапран, тут надають житло, одяг, взуття та предмети побуту. Забезпечується чотириразове харчування та цілодобова первинна домедична допомога. Також працівники центру організовують концерти, спортивні заходи тощо.

Едуард Підлубний, заступник міського голови та директор департаменту соціальної політики Дніпровської міськради, який сьогодні є черговим по місту, зауважив, що він приємно вражений якістю та обсягом послуг, що надає цей заклад. На цей час у центрі проживає 37 осіб, із яких 26 — ветерани праці.

Одна з підопічних центру – пані Марії Сєнкевич, їй 90 років. Жінка приїхала з Сєвєродонецька, що на Луганщині. Прожила там усе життя. Але усе, що родина заробила та побудувала за 70 років, — забрали росіяни.

«Нічого не залишилось. Усе розбомбили. Знищили…», — не стримує емоцій жінка.

Її з важко хворим чоловіком прийняли на початку вторгнення у дніпровському центрі підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя».

«Усе життя пропрацювали на заводі з чоловіком там. На жаль, він помер. Зараз я одна, син – захищає Україну. Умови тут прекрасні, я дуже дякую за це», — сказала пані Марія.

Також у рамках інспектування перевірили й укриття у цьому центрі.

«Приміщення забезпечено місцями для сидіння, ліжками, електроживленням, штучним та аварійним освітленням, системами водопроводу та каналізації, а також системою вентиляції. Запасено тут і воду (питну й технічну), аптечку, шанцевий інструмент, вогнегасники», — прокоментувала інженерка з охорони праці Дніпровського центру «Милосердя» Анна Таран.

Едуард Підлубний підсумовуючи зазначив, що в укритті одночасно можуть перебувати до 80 людей. Перевіркою укриття черговий по місту задоволений – воно облаштоване для безпеки підопічних та співробітників за всіма вимогами.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі працює унікальний Центр «Океан Добра», який піклується про маломобільних переселенців.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: