Skip to content

Комфортні умови та цікаве дозвілля: як у Дніпрі функціонує центр підтримки ветеранів «Милосердя» 


Зарядні станції та генератор для безперебійної роботи. У Дніпрі пункти незламності укомплектовані та готові під час відключень світла приймати містян.  Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

В один з пунктів незламності, що розташований на базі центру соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» по вул. Янтарній, 45, завітала начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Ірина Максименко, яка сьогодні чергує по місту.

«Тут є окрема кімната для заряджання пристроїв, є спеціальні зарядні станції. Маємо запаси питної та технічної води. Також стоять електрочайники, закуплена кава, чай та печиво. Підготовлений генератор. Облаштована окрема дитяча кімната, щоб дітки могли гратися, розмальовувати та читати, а поруч – кімнатка для мам з немовлятами, тут ми підготували памперси, необхідні речі для догляду за малечею, є ліжечка. До того ж тут щодня чергує медсестра», – показала виконуюча обовʼязки методиста центру соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» ДМР Олександра Лакома.

Пункт забезпечений усім необхідним обладнанням для перебування  людей у разі тривалого відключення електроенергії.

«Тут є все необхідне для комфортного перебування людей. Також побачила у кожній кімнаті пункту незламності кварцову лампу, тут проводиться очищення приміщень. Пункт може прийняти 30 людей. Зазначу, що на базі закладів соціального захисту за 6 адресами є пункти незламності», – уточнила Ірина Максименко.

Також у рамках чергування завітали до  Дніпровського центру підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя». Там піклуються про осіб поважного віку та осіб з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду, у тому числі серед ВПО. Відвідування чергової співпало з репетицією нової постановки про Україну.

«Вирішили зробити постановку про нашу державу. Більшість учасників – переселенці. Ми не знали, з чого почати, коли зародилась ідея заспівати значущі українські пісні. Так, тут немає професійних виконавців, але ми співаємо душею», – поділилася соцпрацівниця Ірина Лазарєва.

Не співає, але проводить час за шахами пан Зіновій. Чоловік приїхав з Костянтинівки зі своєю пухнастою подругою – кішкою Бусею.

«Я взяв тільки декілька речей власних й кішку, не зміг її кинути. Без неї нікуди. Тут прийняли мене добре. Умови хороші. Дякую за таку підтримку», – поділився Зіновій Столяров.

У центрі забезпечують належні умови для проживання, соціально-побутове обслуговування, медичну допомогу, консультування, організацію дозвілля.

«Тут я побачила дуже комфортні умови для мешканців цього центру. Спеціальні вбиральні, які мають тримачі, сидіння. У кімнатах зроблено ремонт, є телевізор, холодильник. Для людей, які не можуть самостійно пересуватися й потребують сторонньої допомоги, є протипролежневі матраци. Також дуже добре харчування. Зазначу, зараз у центрі проживає 46 осіб, із них 33 – ВПО», – підсумувала начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Ірина Максименко.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: