Skip to content

Квітнуть аромаклумба, ялівець, м’ята, лаванда: парки Дніпра на початку літа буяють яскравими фарбами

Парки Дніпра на початку літа буяють яскравими фарбами - Наше Місто

У Дніпрі дбають про красу у міських парках: косять траву, укладають газони та саджають багаторічники, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Існують правила утримання зелених насаджень на території Дніпра. Тобто є регламентована висота: декоративні газони – 5 см, звичайні газони (переважна більшість по місту) – 10-15 см. КП «Міська інфраструктура» косить траву абсолютно на усіх локаціях, підпорядкованих підприємству. Регулярність робіт вирішує мінімум дві проблеми — боротьбу з бур’янами і значне зниження ризику поширення кліщів та бліх, які, як відомо, ідеально себе почувають саме у високих трав’яних заростях», — зазначила Любов Чадіна, начальниця служби благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради.

А от у парку Шевченка біля колон квітне аромаклумба з багаторічних рослин. Її, а також алею з ялівця та гортензій вздовж Літнього театру посадили торік, і вони вже радують містян пишним цвітінням. Ба більше, скорочення висаджування однорічників заощаджує бюджетні кошти.

«Такий вид клумб — тренд останніх років серед міського озеленення у світі. Тут ялівець, різноманітні дерева, м’ята, лаванда та навіть злакові рослини, наприклад, пенісетум. Вони дуже привабливі та не потребують ретельного догляду. Усі квіти поширюють приємний аромат», — прокоментувала Любов Чадіна.

Подобається така краса й відвідувачам парку.

«Добре, що дбають, усе квітне. Ба більше, ще й кладуть газон. Дякую, що Дніпро живе», – сказала відвідувачка парку Ірина.

Читайте також: У Дніпрі помітили екзотичного павука-краба.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: