Skip to content

У Дніпрі помітили екзотичного павука-краба

У Дніпрі помітили екзотичного павука-краба - Наше Місто

Нещодавно у Дніпрі був помічений незвичайний павук. Завдяки своєму незвичному зовнішньому вигляду та цікавій манері пересування, він одразу привернув увагу місцевих жителів. Цей павук належить до сімейства павуків-крабів (Thomisidae), які відомі своїми короткими лапами, що розставлені в сторони, подібно до крабів. Світлини екзотичного павука у Фейсбук розмістила дніпрянка Хельга Новицька, пише «Наше місто».

Ці лапи дають їм можливість не лише хапати здобич, але й пересуватися боком, що робить їх майстерними мисливцями.

У Дніпрі помітили екзотичного павука-краба - Наше Місто

Павуки-краби, як правило, не плетуть павутиння, а натомість покладаються на свою здатність маскуватися під навколишнє середовище та несподівано атакувати здобич. Їхнє забарвлення часто буває строкатим, що допомагає їм злитися з квітами або корою дерев, де вони зазвичай полюють.

Хоча павуки-краби можуть здаватися лякаючими через свою незвичайну зовнішність, вони не становлять загрози для людини. Їхні отрута не є небезпечною, і вони зазвичай кусають лише у разі крайньої необхідності.

Поява павука-краба у Дніпрі є цікавим нагадуванням про те, що навколо нас існує безліч дивовижних істот, про яких ми не завжди знаємо.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі з’явилася муха-гіперпаразит.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: