Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Випив сирі яйця з супермаркету: у Дніпрі чоловік отримав серйозне харчове отруєння

Отруєння яйцями у Дніпрі

Мешканець Дніпра опинився у лікарні з серйозним харчовим отруєнням. Чоловік придбав яйця в одному з місцевих супермаркетів і вжив їх без термічної обробки. У важкому стані він потрапив до інфекційного відділення. Подробиці читайте в матеріалі «Наше місто».

Федір розповів журналістам, що раніше у нього не було харчових отруєнь. І періодично він пив сирі яйця. Того дня також повечеряв яйцями.

-Оскільки я виріс в селі, то для мене випити пару яєчок і запити їх молоком з хлібом – це нормально, – зізнається Федір. – Дружина забороняє, але іноді я все одно їх вживаю, хоча знаю про ризики.

Федір розповів, що вночі скарг на стан здоров’я не виникало, а вже на ранок він раптово відчув себе зле. Відразу подумав, що це через яйця. Адже інші члени родини їх не вживали і з ними все добре.

– Наступного дня після вживання яєць у мене почалася діарея, біль у животі, піднялась температура до понад 39 градусів, – пригадує Федір. –  Я намагався самостійно усунути ці симптоми, але ліки не допомагали. Довелося викликати швидку. Таким чином я потрапив до лікарні.

-Федір поступив до нас з гострою кишкової інфекцією, – повідомила  завідуюча відділенням для лікування гострих кишкових інфекцій Олена Юріївна.Захворювання протікало дуже важко. Довго йому проводилась дезінтоксикаційна терапія, лікування антибіотиками. В нього був дуже виражений токсикаційний синдром. Він був у стаціонарі 10 днів.

Наразі Федір повністю одужав і отримує виписку та лікарняний. На щастя, в його родині більше ніхто не захворів.

-Я хворів на сальмонельоз. Перші дні було дуже складно. У певний період я вже був готовий заповіт писати. Але, дякуючи лікарям та медсестрам, десь днів через п’ять мені стало легше. Потім я пішов на одужання. Тепер я не раджу людям вживати сирі яйця та інші продукти, що не пройшли термічну обробку. І сам вже не питиму сирі яйця.

Лікарі закликають суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни перед приготуванням їжі та її прийомом. У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання або харчового отруєння необхідно терміново звернутися за допомогою до закладу охорони здоров’я або викликати «швидку» допомогу.

Фото Володимира Федорищева.

Читайте також: В Днепре кондитер создал гигантский панорамный торт в виде элеватора.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: