Skip to content

У Дніпрі для родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, провели екскурсію до Музею історії міста

У Дніпрі для родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, провели екскурсію до Музею історії міста - Наше Місто

У День захисту дітей для родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, влаштували оглядову екскурсію до Музею історії Дніпра. Батьки із дітками відвідали музейні зали та переглянули фільм про Дніпро, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Екскурсія була про історію нашого міста від часів козацьких поселень. А ще про архітектуру, суспільство, видатні постаті, які зіграли важливу роль у розвитку міста. Відвідали залу торгівлі, а також виставку, присвячену професії лоцманів. Учасники екскурсії також переглянули фільм, який розповідає про місто, річку Дніпро, мости, пороги тощо. Завжди приємно розповідати діткам. Їм цікаво, вони уважно слухають. У цілому для дітей часто проводимо майстер-класи, квести тощо», – розповіла старша наукова співробітниця Музею історії Дніпра Маріца Цирульник.

Серед учасників екскурсії і Аліна Богушевська. Вона відвідала захід із трьома дітками.

«Цікавою і пізнавальною вийшла екскурсія. Ми перший раз у цьому музеї. Дуже приємно вражена, як тут все зроблено. Розповіли нам про історію міста ще за часів Катеринослава, про архітектурні споруди. А ще тут старовинні експонати. Запам’яталася гарна шкатулка і праска. Діткам теж було цікаву поринути в історичні розповіді екскурсоводів, які цікавою розповідали. Дуже добре, що для дітей організовують такі безкоштовні, корисні заходи. Зараз діти багато часу проводять з гаджетами. Тому походи до музею – гарна нагода провести час із користю», – підкреслила пані Аліна.

«Дуже сподобалася подорож у минуле нашого міста. Вразили різні цікаві експонати і розповіді», – каже один із синів жінки 13-річний Вадим.

«Спільно із департаментом гуманітарної політики міськради організували таку екскурсію до Музею історії Дніпра для сімей із дітками, які перебувають у складних життєвих обставинах та отримують послуги у Дніпровському центрі соціальних служб. Учора таку екскурсію провели для групи із 20 осіб. І сьогодні такий же захід для аналогічної кількості учасників. Родини залюбки відгукнулися на такий захід. Усі задоволені!» – додала керівниця служби «Денний центр соціальної адаптації дітей та молоді» Дніпровського міського центру соціальних служб Вікторія Бідняк.

Читайте також: Здоров’я, освіта, дозвілля: як у Дніпрі піклуються і захищають дітей.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: