Skip to content

У Дніпрі нідерландські благодійники відкрили шпиталь для тварин, які постраждали через війну

У Дніпрі нідерландські благодійники відкрили шпиталь для тварин, які постраждали через війну

Завдяки небайдужим людям з Нідерландів та Бельгії, у Дніпрі відкрито ветеринарний шпиталь для тварин, які постраждали внаслідок війни. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Укрінформ.

Фонд House of Animals зумів відкрити ветеринарну клініку для тварин, що постраждали від війни, завдяки тисячам пожертвувань від людей з Нідерландів та Бельгії.

Захисниця тварин і засновниця зоозахисної організації House of Animals Карен Сутерс розповіла, що під час їхнього перебування в Україні в грудні минулого року співробітники фонду помітили величезну потребу в медичній допомозі для тварин, постраждалих від війни. Вона зазначила, що багато тварин знаходяться у жахливому стані: коти з простреленими очима та собаки з тяжкими ранами живота або переломами лап.

Українські військові щодня привозять таких тварин до притулків, які організація підтримує вже понад два роки. Карен Сутерс наголосила, що без невідкладної медичної допомоги більшість тварин не має шансів на виживання. Вона також зазначила, що Дніпро видається найкращим місцем для шпиталю невідкладної допомоги.

У Дніпрі нідерландські благодійники відкрили шпиталь для тварин, які постраждали через війну

За словами нідерландської зоозахисниці, шпиталь для тварин, що постраждали через війну, знаходиться на території притулку для тварин Pegasus.

«У шпиталі для тварин є операційна. Є стерильні палати на 70 лікарняних ліжок та відділення із медикаментами та продукцією медичного призначення. Ветеринари в Україні добре підготовлені та надають оптимальну медичну допомогу. І дуже важливо: всі працюють із такою неймовірною любов’ю та індивідуальною увагою до кожної тварини», – підкреслила засновниця зоозахисної організації House of Animals.

Шпиталь невідкладної допомоги для тварин назвали «Люсі», на честь вівчарки Люсі, яку тяжко поранену привезли до притулку для тварин у Дніпрі у грудні.

«Попри біль від травм, Люсі залишалася бадьорою та повною життя. На жаль, зрештою вона померла через відсутність гігієни та належного медичного догляду. Шпиталь для тварин прагне запобігти таким наслідкам у майбутньому», – зазначила Карен Сутерс.

У грудні 2023 року House of Animals звернувся до нідерландських та бельгійських любителів тварин з проханням пожертвувати на шпиталь у Дніпрі для тварин, що постраждали через війну.

Фото: Укрінформ.

Нагадаємо, раніше ми писали: Окупанти воюють з людьми і тваринами: як війна вплинула на фауну Дніпропетровщини.

Читайте також: Перевізник не довіз собаку до власниці і вимагав гроші: експерти з Дніпра про те, як уникнути небезпеки для тварин.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: