Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Куди піти у Дніпрі 28 травня

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Куди піти у Дніпрі 28 травня

Сьогодні, 28 травня, День поліцейського офіцера громади в Україні. Віряни вшановують пам’ять преподобного Микити Сповідника, єпископа Халкидонського. До Нового року залишилося 217 днів. 28 травня 2024 року — вівторок. 825-й день повномасштабної війни в Україні. Куди піти сьогодні у Дніпрі, дізнавались журналісти “Нашого Міста”.

Вистава “ДахаБраха”

Куди піти у Дніпрі 28 травня

Український музичний етногурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. У репертуарі гурту  — пісні українською, кримськотатарською, англійською, німецькою, російською мовами.

Де і коли: 19:00 у театрі опери та балету, просп. Дмитра Яворницького, 72-А, 390-1650 грн

Комедія “Дівич-вечір”

Куди піти у Дніпрі 28 травня

Шість подруг збираються разом -молодих, красиві, незаміжні жінки! Вони давно не бачилися, та й привід є: одна з них вагітна. Це дійсно подія, адже дитину поки немає ні в однієї. Про що піде мова? Про чоловіків, природно. І про те, чого сьогодні рішуче не вистачає жінкам. Розмови кружляють по орбітах ліжку, шлюбу, сім’ї, роблять великі витки, йдучи в «відкритий космос» інтиму і одкровень.

«Дівич-вечір» можна порівняти з американським коктейлем: кола, лід, вершки і стиглі ягоди  за смаком. Вживається під важку музику Бетховена і легковажні мелодії Верді: сміх крізь сльози. Глядач співпереживає і переживає почуття впізнавання. І все-таки спектакль обнадіює і дарує оптимістичний заряд! Вистава йде українською мовою. За мотивами роману Лори Каннінгем «Прекрасні тіла».

Де і коли: 18:00 у ПК Машинобудівників, вул. Робоча, 166, 300-850 грн

Програма “Зоряна колиска: від атомів до життя”

Куди піти у Дніпрі 28 травня

У Всесвіті існує безліч унікальних явищ, про які можна говорити нескінченно. Але, мабуть, найбільше за все у космосі нас цікавлять зорі. Чи це не тому, що ми відчуваємо зв’язок із ними? В ексклюзивній програмі «Зоряна колиска: від атомів до життя» ми з’ясуємо, які етапи проходить зірка у своїй еволюції, побачимо дивовижні туманності та дізнаємося, що спільного між людьми та зорями.

Де і коли: 18:30 у Планетарії, Крутогірний узвіз, 10, 150-300 грн

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: