Skip to content

У Дніпропетровській області через мобілізацію велике підприємство під загрозою закриття

У Дніпропетровській області через мобілізацію велике підприємство під загрозою закриття

Криворізький гігант гірничо-металургійного комплексу, комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг”, може бути вимушений зупинити роботу через дефіцит кадрів, спричинений мобілізацією. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Інформатор.

Незважаючи на війну, кадровий дефіцит та постійні атаки на енергосистему Дніпропетровщини, включаючи лютневий обстріл двох підстанцій, що живлять підприємство, “АрселорМіттал Кривий Ріг” демонструє стійкість та продовжує розвиток. Компанія вводить в експлуатацію нову доменну піч, нарощуючи обсяги виробництва.

Генеральний директор “АрселорМіттал Кривий Ріг” Мауро Лонгобардо зазначив, що компанія розуміє всі ризики і визнає можливість непередбачуваних подій, але їхнє підприємство не може довго працювати лише з однією доменною піччю. Він підкреслив, що розмір заводу вимагає відповідного рівня виробництва для збереження конкурентоспроможності на ринку.

Металургійний комбінат гостро потребує фахівців для відновлення повноцінного виробництва. Наразі підприємство працює лише на 30% своїх потужностей через брак кадрів. Першочергово шукають електриків, водіїв локомотивів та водіїв великих вантажівок.

Після початку повномасштабної війни частина працівників була змушена піти у вимушений простій, отримуючи лише частину заробітної плати. Навіть повернувши всіх цих людей на роботу, підприємству все одно не вистачає близько 1000 фахівців. При цьому з початку війни з 18 тисяч працівників заводу було мобілізовано 3500, але після набрання чинності законом число може зростати.

«Ми розробляємо нову систему, щоб зберегти співробітників та приваблювати нових. Ми також розуміємо, що багато з працівників були тривалий час на простої тому їм платили 2/3 частини зарплатні. Але зараз усі будуть на роботі і по зарплатні у нас більше не буде такої проблеми. Всі будуть отримувати повну зарплатню», – каже генеральний директор.

Таким чином, до кінця 2024 року компанія планує  мати 100% потужностей гірничого виробництва і стабілізувати виробництво готової продукції з двома повними доменними печами.

Оккупанты выпустили по Харькову сразу 15 ракет: 6 человек погибли и 16 пострадали

Фото: Інформатор.

Нагадаємо, раніше ми писали: Унікальний пивзавод у Дніпрі: які таємниці приховувала величезна фабрика зі 100-річною історією.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: