Skip to content

Повербанки та генератори у Дніпрі: скільки коштують та як обрати

Повербанки та генератори у Дніпрі: скільки коштують та як обрати

Через ворожі атаки на енергосистему, українцям доводиться звикати до економії електроенергії. Щоб стабілізувати роботу мережі, в регіонах періодично вимикають світло, застосовуючи погодинні графіки. Тому дуже корисно мати при собі додаткові джерела енергії, які допоможуть підзарядити гаджети, підключити Wi-Fi тощо. Скільки у Дніпрі коштують генератори та повербанки, – дізнавалися журналісти «Нашого Міста».

В умовах періодичних відключень світла працювати, навчатися та й просто розважати себе стало набагато складніше. Тому в нагоді стають додаткові джерела живлення, такі як генератори та повербанки.

Генератори можна використовувати як основне джерело світла, підтримувати в робочому стані побутову техніку тощо. Натомість повербанки – портативні пристрої для підзарядки гаджетів.

Скільки коштують генератори у Дніпрі

Загалом генератори можуть бути бензиновими, дизельними, газовими та двопаливними. Проте найпопулярнішими вважаються саме бензинові. Переваги дизельних — більший ресурс та менше споживання палива порівняно з бензиновими, проте дорожча ціна.

При виборі генератора, в першу чергу, потрібно зрозуміти, які особливості цієї техніки є найбільш важливими у ваших умовах:

  • потужність;
  • маса;
  • габаритні розміри;
  • час роботи;
  • вартість.

Розрахунок необхідної потужності проводиться просто: складається споживана потужність електроприладів, які планується запитати. Тому при виборі генератора необхідно розуміти, які типи приладів споживачами електроенергії будуть використовуватися.

Загалом ціни та такі електростанції різняться. Навіть серед бензинового типу генератори можуть коштувати як 8 тисяч гривень, так і 30. Після минулих блекаутів спостерігаються зміни у цінах – генератори намагаються робити більш доступними.

Наразі у популярному магазині та на його сайті найменша ціна на генератор – 3 999 гривень. У характеристиках заявлено, що його вистачатиме на 11 годин роботи, проте якість деталей визначити складно.

Середньою ціною на такі корисні пристрої є 15-25 тисяч гривень.

Повербанки та генератори у Дніпрі: скільки коштують та як обрати
Повербанки та генератори у Дніпрі: скільки коштують та як обрати

Скільки коштують повербанки у Дніпрі

Такі портативні пристрої, як повербанки, набагато дешевші, проте й функціонал у них більш вузький. Як правило такі батареї використовують для підзарядки телефонів, планшетів, ліхтарів. Але також до повербанка можна підключити Wi-Fi роутер.

При виборі повербанку треба зважати на потужність (місткість): загалом вони бувають від 1000 до 50000 mah. Проте 1000 mah, як правило, для повного заряду телефону вистачає приблизно на півтори-дві повні процедури зарядки.

Найдешевшим повербанком на популярному сайті є пристрій за 250 гривень. Проте середні ціни коливаються в районі 400-100 гривень.

Повербанки та генератори у Дніпрі: скільки коштують та як обрати

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі виготовляє повербанки для ЗСУ молодь з «одноразок»: де можна здати використані цигарки.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: