Skip to content

Графіки погодинних відключень від ЦЕК у Дніпрі: де вимкнуть світло

Графіки погодинних відключень від ЦЕК у Дніпрі: де вимкнуть світло

В Україні триває напружена ситуація в енергосистемі через обстріли російських окупантів. Сьогодні вночі та до ранку були застосовані екстрені відключення. Також через дефіцит електроенергії можуть бути введені стабілізаційні відключення за графіком, – пише «Наше Місто» з посиланням на ЦЕК.

У ПрАТ ЦЕК повідомили, що сьогодні, за командою диспетчерського центру НЕК «Укренерго» з 16:00 години застосовуватимуться графіки погодинних відключень. Вони будуть введені з V черги. Черга виділена червоним кольором зверху над графіками.

Графіки в інших містах Дніпропетровської області, а також відключення для юридичних споживачів можна переглянути за посиланням.

Загалом, за словами члена наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко, відключення світла можуть тривати до серпня або вересня.

«Якщо говорити про обмеження, що розпочалися добу тому, то в цих умовах нам доведеться жити, за моїми оцінками, до серпня. У серпні-вересні очікую незначне покращення в силу різного набору факторів», – каже він.

Бойко наголосив, що зима буде “”невідворотно важкою», і шансів на відновлення знищеної за два місяці генерації у повному обсязі немає. Уникнути дефіциту в енергосистемі взимку не вдасться навіть за теплої погоди.

Нагадаємо, раніше ми писали, як економити енергію, аби зменшити навантаження на енергосистему.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: