Skip to content

У Дніпрі у Самарському районі горів будинок на території храму: загинула жінка

Ксенія Куземко

у Дніпрі горів будинок на території храму

17 травня у Самарському районі Дніпра сталася жахлива пожежа на території храму. Полум’я охопило 300 квадратних метрів покрівлі будівлі. Рятувальники винесли з палаючої будівлі 64-річну жінку, але, на жаль, медикам не вдалося її врятувати. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДніпрoTV.

«Це наш храм, тут усі знайомі. Другий поверх це дім милосердя, тут усі люди жили», – каже місцева жителька Валентина.

17 травня у Дніпрі, на території храму в Самарському районі, виникла пожежа.

«Пожежа маленька почалась. Ви бачили так? І що там взагалі люди були? Ну дівчина на кришу виповзла, а інших не бачила. Може поджог, або їсти готували там переселенці. Там люди мешкали, вони і їсти готували. Звичайно і електроенергія. Більше року там жили», – розповідає Валентина.

Жінка розповіла, що з моменту виникнення пожежі люди негайно звернулися до рятувальних служб, але їм довелося очікувати їх приїзду. На жаль, внаслідок пожежі постраждала 64-річна пенсіонерка. Медики, які прибули на місце події, констатували її смерть.

«Під час ліквідації займання із задимленого приміщення рятувальники на ношах винесли жінку без свідомості та передали її працівникам екстреної медичної допомоги. На жаль, після проведення реанімаційних заходів медики констатували смерть жінки. Також з вікна другого поверху за допомогою автодробини вогнеборці врятували чоловіка 51 року народження», – повідомив начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Дніпропетровській області Сергій Ковтонюк.

Горіла не церква, а приміщення на території храму української православної церкви московського патріархату. Пожежа охопила покрівлю на площі 300 квадратних метрів. Для гасіння залучили 48 рятувальників та 12 пожежних машин.

Раніше ми писали, кожна хата наче замок чи палац: як виглядає найбагатше село України.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: