Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Куди піти у Дніпрі 16 травня

Куди піти у Дніпрі 16 травня - Наше Місто

Сьогодні, 16 травня, День вишиванки в Україні. Віряни вшановують пам’ять преподобного Феодора. До Нового року залишилося 229 днів. 16 травня 2024 року — четвер. 813-й день війни в Україні. Які події варто відвідати сьогодні у Дніпрі, дізнавались журналісти “Нашого Міста”.

Концерт “Ukrainian jazz”

Куди піти у Дніпрі 16 травня - Наше Місто

Цей неймовірний концерт є взаємодією двох вільних музичних напрямів – автентичного українського фольклору та вільного, справжнього джазу! Ви відчуєте красу української пісні, її глибину та чарівність! Лунатимуть популярні українські композиції, козацькі, побітові, ліричні пісні абсолютно по-новому! Наша мета – показати красу народних пісень в сучасних аранжуваннях та надихнути на єднання з автентичною українською культурою!

Де і коли: 18:00 у Філармонії, вул. Воскресенська, 6, 150-290 грн

Комедія “Lovecode”

Куди піти у Дніпрі 16 травня - Наше Місто

За п’єсою Михайла Хейфеца «Не забудьте розписатися!»

Третій не буває зайвим, якщо третій – адвокат. Звичайне побачення молодої пари доведено до абсурду, коли стосунки, закладені самою природою, підміняють штучними правилами  та обмеженнями. Уявіть, що буде, якщо на побачення не можна прийти без адвоката? Питання в тому, чи далеко від нас ця реальність?

Де і коли: 18:00 у ДРАМіКОМі, просп. Дмитра Яворницького, 97, 200-250 грн

Концерт “Ukrainian Pop Songs”

Куди піти у Дніпрі 16 травня - Наше Місто

У вас є унікальна можливість зануритися у світ української поп музики на чарівному концерті який відбудеться 16.05 у Невідомому Петровському! Цього вечора у вас буде чудова можливість поринути у світ української поп музики та відчути всю її незбагненну енергію. На сцені для вас засяють яскраві та талановиті музиканти. Валерія Пожидаєва – вокал Дмитро Бобровський – гітара

Готуйтеся відчути драйв, емоції та неймовірну атмосферу разом з нами!

Де і коли: 19:00 у Арт-кафе Невідомий Петровський, Січеславська Набережна, 15-А, 150 грн

Оперетта “Наталка Полтавка”

Куди піти у Дніпрі 16 травня - Наше Місто

Найпопулярніша українська оперета, що не сходить з афіш понад століття! Чуттєва історія про любов і вірність за п’єсою, котра стала символом нової української драматургії.  А образ Наталки Полтавки передає кращі риси української жінки: вона відстоює себе, бореться за своє щастя та невпинно вірить у своє кохання. 

Де і коли: 18:00 у театрі імені Шевченка, вул. Воскресенська, 5, 120-250 грн

“Джаз на даху”

Відкриваємо літній сезон концертів на даху Менори .Уявіть: четвер, вечір. Ви звільнили пару годин для себе і своїх друзів. Захід сонця і холодний коктейль. Магічний джаз та безліч гарних фото. Подобається? Тоді чекаємо Вас! На сцену в цей день вийдуть джазові віртуози України – The Impressions Jazz Quintet.

Де і коли: 19:00 у Менорі, вул. Шолом-Алейхема, 4, 290-690 грн

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: