Skip to content

ОФІЦІЙНО Філатов прокоментував розслідування BIGUS.ІNFO щодо тендеру на електроенергію для «Дніпроводоканалу»

Філатов прокоментував розслідування BIGUS.ІNFO - Наше Місто

Міський голова Дніпра Борис Філатов відреагував на чергове розслідування BIGUS.ІNFO щодо закупівлі електроенергії для КП «Дніпроводоканал», повідомляє «Наше Місто».

Він зазначив, що тендер був проведений відкрито та публічно на платформі Prozorro, а переможцем стала компанія, яка запропонувала найнижчу ціну.

«У листопаді минулого року у шанованій всіма активними громадянами системі Prozorro було оголошено тендер. Відкрито та публічно. Туди подали заявки декілька учасників. І так сталося, що ця сама компанія поставила найнижчу ціну.

Тепер, протягом третини року роботи з тією фірмою, вона справно виконує свої зобов’язання.

Постачає електроенергію вчасно, за заявленою тоді вартістю та з відтермінуванням платежів на близько місяця. Претензій до них ми не маємо», – зауважив Борис Філатов.

Він також закликав припинити використовувати його ім’я та прив’язувати до нього всі структурні підрозділи мерії.

«У мене немає водоканалу. Я не відслідковую кожен тендер 150 комунальних підприємств Дніпра, які є самостійними господарчими суб’єктами. Тож, будь ласка, припиніть постійно прив’язувати до мого імені всі структурні підрозділи мерії, де працюють тисячі людей. Якщо маєте питання – звертайтеся до нас публічно (або ні) за роз’ясненнями. Ми ніколи і не від кого не ховались і не ховаємся», – наголосив Борис Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпро надав Силам оборони чергову партію устаткування на майже 16 млн грн.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: