Skip to content

Діти більше ніколи не обіймуть батька: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Діти більше ніколи не обіймуть батька: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Війна забирає найкращих українців, патріотів своєї держави, які стоять на захисті нашої країни та борються за її мирне майбутнє. У прес-службі підприємства АрселорМіттал повідомили трагічну новину – на війні загинув Микола Пивоваров, – пише «Наше Місто».

26 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Новокалинове Покровського району, що на Донеччині, загинув криворіжець Микола Пивоваров. На підприємстві АрселорМіттал він працював машиністом крана у конвертерному цеху. Микола керував розливальними кранами вантажопідйомністю 200 й 225 тонн, переміщував ковші, повні розплавленої сталі.

Колеги згадують чоловіка як досвідченого спеціаліста та чудову людину.

«Більш ніж два десятиліття працював він у цеху, був класним спеціалістом і чудовою людиною. Врівноважений, мудрий, з почуттям гумору, Микола Пивоваров мав авторитет у колег. Його робота була надзвичайно відповідальна. Коли ти розливаєш рідку сталь, то від твоїх професіоналізму, витримки та сконцентрованості залежить не лише робота цеху, а ще й життя колег, що працюють поруч. Працював він майстерно і безпечно. Непоправна втрата для нас», – каже старший майстер конвертерного цеху Олексій Тиква.

У чоловіка залишилися дружина та двоє дітей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Фейсбук-сторінка АрселорМіттал Кривий Ріг.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Запорізькому напрямку загинув сержант Андрій Марченко. Без батька залишилися три доньки.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: