Skip to content

Війна забирає найкращих: на фронті загинув Герой з Дніпропетровщини

Ксенія Куземко

Загинув Єгор Росоха

Війна забирає найкращих воїнів – українців, які стоять на сторожі нашої країни та захищають її від російських загарбників. Вони борються за вільне, незалежне та мирне майбутнє України. З глибоким сумом повідомляємо про загибель на фронті воїна з Червоногригорівської селищної територіальної громади Єгора Росоху, 1993 року народження, пише «Наше місто».

Єгора було мобілізовано 13.04.2022 року. Чоловік захищав наш спокій майже з самого початку вторгнення. Доля розпорядилась так, що виконуючи бойове завдання в зоні бойових дій він загинув 24.04.2024 року, як справжній воїн. Його загибель стала величезною втратою для Червоногригорівської територіальної громади та всіх її жителів.

«Єгор завжди був справжнім патріотом, людиною, яка горіла вірою у мир та справедливість. Він обрав шлях служіння своєму народу і віддавався йому з усією своєю силою та енергією. Наперекір небезпеці та бойовим складнощам, він залишався вірним своїм ідеалам і завданню захищати свою рідну землю», – йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали, 1 травня долучився до небесного воїнства майстер основної виробничої дільниці, капітан батареї 22-ї окремої механізованої бригади на позивний «ГОРН» Едуард Горовий.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: