Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як у Дніпрі 1 травня запускали фонтани

Як у Дніпрі 1 травня запускали фонтани

Сезон фонтанів – відкрито! Відсьогодні у Дніпрі запрацювали водограї. Кілька місяців їх чистили та тестували. Нині ж вони тішать містян. Про першотравневий подарунок розповість «Наще Місто».

Попри складні часи, Дніпро не втрачає своєї краси та життєрадісної атмосфери. З-поміж символів міста, що дарують людям радість та надію, залишаються фонтани. Зранку 1 травня у Дніпрі запустили 10 фонтанів.

«Сьогодні запрацювали вже 10 фонтанів. До кінця дня ще два запустимо. Це натуральне кондиціювання повітря, дуже корисно у спекотну погоду. Працюватимуть фонтани з 7:00 до 21:00 до 15 жовтня», – каже Артур Буряк, начальник департаменту поточного та капітального ремонту КП “Дніпроводоканал”.

Додатково планують увімкнути ще 5 фонтанів: два — до кінця дня, ще 3 — впродовж місяця. Всі вони працюватимуть щодня з 7 до 21 години.

Цього року у нашому місті з’явився ще один водограй – на Успенській площі, яка відкрилась кілька місяців тому та отримала престижну архітектурну премію. Загалом Дніпро – це місто фонтанів, і на сьогодні у нас налічується близько 15 водограїв, які розташовані у різних районах.

Детальніше – у нашому сюжеті.

Нагадаємо, раніше ми писали: Які таємниці зберігають зниклі фонтани парку Шевченка у Дніпрі.

Читайте також: Які фонтани Дніпра ми більше ніколи не побачимо.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня, Унікальний Дніпро

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: