Skip to content

Мріє перемогти ворога та одружитися з коханою: історія військового з ТрО Дніпра

Мріє перемогти ворога та одружитися з коханою: історія військового з ТрО Дніпра

Один з військових 108-ї окремої бригади ТрО – Олександр, з позивним «Механік». Його бойовий шлях почався з намагань потрапити на службу. Річ у тім, що Олександр має вади зору. Тому, аби потрапити до бригади, йому довелося брати медиків ТЦК своєю рішучістю. Так він й став служити помічником мінометника, – пише «Наше Місто» з посиланням на публікацію бригади.

Олександра через стан здоров’я, пов’язаний з вадами зору, не брали на військову службу. Однак він вирішив звернутися до ТЦК і вступити на контракт. Лікарі спочатку відмовляли йому, але його рішучість перемогла – чоловіка допустили до служби як помічника мінометника, бо «там хороший зір не критично важливий».

Олександр опинився в підрозділі безпілотних літальних апаратів, що тільки формувався, і командир вивчав таланти хлопців, щоб ефективно використовувати їх у складі підрозділу. Дізнавшись, що Олександр має професійну освіту машиніста-тракториста та автослюсаря, його призначили техніком і дали псевдо «Механік».

«Зрештою я потрапив у підрозділ БПЛА і дуже радий, що служу саме тут. Все, що я роблю, мені до вподоби. Я і до служби любив копирсатися в техніці, а тепер тим паче», розповів «Механік».

Олександр займається підготовкою і ремонтом дронів та іншого обладнання у складі 108-ї окремої ТрО. Також виїжджає на бойові завдання разом з пілотами.

«Мрію, щоб війна якнайшвидше закінчилась. Тоді я поїду додому та нарешті одружуся. Я вже зробив коханій пропозицію і отримав згоду! Мрію купити квартиру і бути щасливим з моєю дружиною», – поділився Олександр.

Мріє перемогти ворога та одружитися з коханою: історія військового з ТрО Дніпра

Фото: Фейсбук-сторінка 108-ї окремої бригади ТрО ЗСУ.

Нагадаємо, раніше ми писали: Дніпровський спортсмен планує встановити абсолютний рекорд України на підтримку ЗСУ.

Читайте також: Вивозить побратимів з гарячих точок: історія військового з ТрО Дніпра.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: