Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як у Дніпрі з допомогою ерготерапії заново вчать поранених жити

Ерготерапія у Дніпрі - Наше Місто

На перший погляд звичайне відділення та непомітний кабінет. Але саме у цьому приміщенні пацієнтам з ураженням нервової системи і опорно-рухового апарату кваліфіковані фахівці з ерготерапії допомагають відновити навички, необхідні для максимально самостійного, якісного життя у побуті та соціумі. Так проходить реабілітація в одному з кращих в Україні відділенні фізичної та реабілітаційної медицини однієї з міських лікарень,

«Ви бачите один з елементів, роботи ерготерапевта, це робота з дрібною моторикою. Але ерготерапія – це не тільки про відновлення верхньої кінцівки, взагалі про відновлення з протезом або без протезу. Це ще про когніцію (Когніція – це психічна дія чи процес отримання знань та розуміння через думки, міркування, досвід і чуття – ред.). І ще ми адаптуємо пацієнта до своєї кімнати, будинка, вулиці», — розповіла ерготерапевтка Анна.

Ерготерапія є невід’ємною складовою реабілітації пацієнтів. Ерготерапевтичний кабінет наближений до справжніх житлових умов і розділений на сектори, відповідно до виду діяльності.

З кожним пацієнтом в реабілітаційному центрі  Дніпра працює потужна мультидисциплінарна команда, яка складається з лікарів фізичної реабілітації, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів та психологів. Для кожного хворого програма розробляється окремо з урахуванням запиту пацієнта.

Як проходять заняття та чим вони допомагають військовим, дивіться детальніше у сюжеті.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: