Skip to content

У Дніпрі обговорили питання співпраці комунальних професійно-технічних училищ міста з центрами зайнятості

У Дніпрі обговорили питання співпраці комунальних професійно-технічних училищ міста з центрами зайнятості

Під час зустрічі з представниками центрів зайнятості міста та області, заступниця міського голови та директорка департаменту гуманітарної політики, Ксенія Сушко, обговорила питання зміцнення співпраці із комунальними професійно-технічними училищами, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики Ксенія Сушко зустрілась із представниками центрів зайнятості міста та області.

«Ми говорили про посилення співпраці закладів професійної, професійно-технічної освіти з Державною службою зайнятості у питанні перепідготовки та підвищення кваліфікації населення. А точніше — у перенавчанні за державними ваучерами», — уточнила Ксенія Сушко.

Ваучер — документ, що дає можливість коштом держави частково покрити вартість навчання за затвердженим переліком професій чи спеціальностей.

«Завдяки таким ваучерам можна освоїти більш конкурентні на ринку праці спеціальності чи підвищити свою кваліфікацію. Така зустріч та тісна співпраця із службами зайнятості – робота на майбутнє: післявоєнне відновлення України», — зазначила Ксенія Сушко.

Наразі в Дніпрі у комунальній власності перебувають шість закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Нагадаємо, раніше ми писали: у Дніпрі на сесії міськради заслухали представників групи «Гроші на ЗСУ»: підсумки.

Читайте також: Як економлять електроенергію  мешканці Дніпра (опитування).

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: