Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ На фестивалі «Дніпро Арт Стейдж Фест» розпочався театральний тиждень

Протягом квітня у Дніпрі  проходить «Дніпро Арт Стейдж Фест». Про це повідомляє «Наше місто». У залі, що знаходиться за адресою Крутогорний узвіз, 9, вже відбулися поетичний та музичний тижні. 22 квітня відкрився театральний майданчик.

Першою виставою, яку змогли побачити глядачі, стала постановка Олександра Глумова “міМИ. 12 життєвих stories”. Точніше, це була половина вистави, яка тривала біля 40 хвилин. Взагалі Олександр Глумов працює у Драмікомі, він – помічник художнього керівника театру. Але паралельно займається ще й власним проєктом, створюючи цікаві вистави.

У виставі є місце і ліриці, і сатирі, і роздумам над аб’юзивними стосунками. За грою деяких акторів чітко видна постать відомого французького міма Марселя Марсо, і це досить цікаво. А ще у черговий раз доводить, що мова жестів – універсальна, тому нею можна розповідати будь-які історії у будь-якій країні. І вони всім будуть зрозумілі.

 Театральний тиждень на «Дніпро Арт Стейдж» триває. Вхід на всі вистави вільний.  Дізнатись про їх розклад можна за посиланням.

Фото автора.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі вперше відбудеться фестиваль «Дніпро Арт Стейдж Фест».

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: