Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ  У літньому театрі парка ім. Шевченка відбудуться два чудові концерти

20 червня у Літньому театрі парка ім. Т. Шевченка відбудуться два концерти від Дніпровської філармонії ім. Л. Когана. Про це виданню «Наше місто» повідомила  Вікторія Фурсова, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю.

О 16.00 великий симфонічний оркестр запрошує дітей і дорослих у «ВЕСЕЛІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ МУЗИКИ  ПРОСТО НЕБА». На вас чекають жарти, музичні фантазії та справжні казкові історії! Це буде особливий Музичний чартер: ви зможете облетіти Земну кулю без літаків! Що очікує слухачів у цій подорожі?

 НІМЕЧЧИНА: Де живе класика. Це серце музики. Тут Бах і Моцарт винайшли «музичний годинник».

У програмі: Веселі витівки Фігаро та лицарський марш Вагнера.

ФРАНЦІЯ: Акварельні звуки Французи не пишуть ноти, вони малюють повітрям і водою.

У програмі: Лагідний ранок Дебюссі та запальна «Фарандола» Бізе.

ІТАЛІЯ: Країна-театр. Тут музика обожнює співати та бігати наввипередки!

У програмі: Стрімка гонитва від Россіні та італійський драйв Респігі.

ІСПАНІЯ: Ритм та вогонь. Обережно, гаряче! Це музика кастаньєт, танцю та справжньої магії.

У програмі: Гітарна легенда Альбеніса та містичний «Танок вогню» де Фальї.

АНГЛІЯ: Від палацу до вулиці. Лондонський шик: від королівських прийомів до прогулянок галасливим містом.

У програмі: Вишуканий Елгар та ритм сучасного міста від Коутса.

МЕКСИКА: Фінальний карнавал! Фініш нашої мандрівки — сонячне свято! Ритми, від яких неможливо встояти на місці.

У програмі: Вибухова енергія Маркеса.

 Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії

А о 18.00 відбудеться концерт «ЛЕГКА ПАРКОВА МУЗИКА. SYMPHONY ORCHESTRA». Подаруйте собі вечір справжнього піднесення та літнього натхнення! Звучатиме радісна надихаюча музика – від сонячних вальсів Йогана Штрауса до витонченого британського шарму Еріка Коутса, та палких, вибухових латиноамериканських ритмів Артуро Маркеса. Це буде вечір про життя, яке триває, про червневе світло, що перемагає темряву, і про музику, яка змушує серце битися частіше.  

Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії імені Л. Б. Когана.

Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі виступив хор «Гомін».

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: