Skip to content

Мер Дніпра показав, як за 7 років змінилася алея біля пам’ятника Слави

алея біля пам'ятника Слави

Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook оприлюднив відео, яке демонструє, як виглядала алея біля пам’ятника Слави у 2017 році та як вона виглядає нині. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на публікацію Бориса Філатова.

На тому відео – простір, де лише деінде ростуть дерева. Сьогодні ж алея прикрашена тюльпанами та квітучими сакурами. Міський голова нагадав, як разом з тодішнім послом Японії в Україні висаджував ці дерева.

-Коли у вже далекому 2017-му ми разом з тодішнім послом Японії в Україні Шіґекі Сумі висаджували в Дніпрі алею сакур, майже всім було байдуже. Але минуло сім років, і погуляти серед квітучих дерев та тюльпанів приїздить чи не пів міста, – написав Філатов.

Міський голова Дніпра підкреслює, що є речі, дати справжню оцінку яким можна лише з плином часу.

-Від пусток, що стають затишними скверами. До висаджених квітів, що хоч якось допомагають людям не збожеволіти від тривожних думок під час страшної війни, – пише Борис Філітов.

За 7 років алея стала справжньою окрасою Дніпра. Тут люблять прогулюватися закохані пари, сім’ї з дітьми, а також просто люди, які хочуть відпочити від тривожних новин та насолодитися красою рідного міста.

Фото Валерія Кравченка.

Читайте також: Тюльпановий рай у Дніпрі: на алеї біля монумента Слави масово розцвіли весняні квіти.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: