Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі висадили дерева в пам’ять про загиблих на Перемозі

55 горобин та 35 форзицій висаджено навпроти 118 будинку на Перемозі

У День довкілля жителі Дніпра вшанували пам’ять загиблих та зниклих безвісти під час російського обстрілу 14 січня 2023 року. Навпроти будинку №118 по Набережній Перемоги було висаджено 55 горобин та 35 форзицій. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Ольгу Левченко.

Не зважаючи на те, що вчора знову лунали вибухи над Дніпром, містяни не зламалися. Вони об’єдналися, щоб посадити ці дерева. Попри бадьорий робочий настрій, в повітрі витали тяжкі спогади. Цей день став ще одним трагічним нагадуванням про жорстокість війни, яка забрала життя невинних людей.

-Війна вчить нас цінувати кожну мить, проведену в оточені близьких людей та однодумців, кожен промінь сонця, кожен подих вітру, кожну зелену гілочку. Нам важливо було сьогодні бути й працювати разом, – сказала Ольга Левченко.

До ініціативи долучилися й учні 9-го класу 66 школи разом зі своєю вчителькою. Вони з ентузіазмом працювали нарівні з дорослими.

Дерева висаджували з комом землі, що значно збільшує їхні шанси на приживлення. КП “Міськзеленбуд” надав допомогу з поливом, що значно полегшило процес посадки.

-Скільки б ворог не намагався зламати Україну, життя проросте крізь попіл, – підкреслили учасники заходу.

Ця акція озеленення стала не лише даниною пам’яті загиблим, але й свідченням віри в майбутнє, де мир та процвітання знову запанують на українській землі.

Фото Ольги Левченко.

Читайте також: Які розваги пропонують парки та сквери Дніпра під час війни.

Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: