Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Частинка Японії у Дніпрі: сакури біля монумента Слави вражають весняним цвітінням

Сакури біля монумента Слави у Дніпрі 2024 - Наше Місто

Пів сотні сакур розпустили свої ніжні рожеві квіти на центральній алеї біля монумента Слави, перетворивши її на справжній куточок Японії у Дніпрі. Це не лише чудове місце для прогулянок, але й неперевершена весняна фотозона, де можна зробити чудові фото на будь-який смак, пише «Наше місто».

“Я просто в захваті від цих сакур! – ділиться враженнями дніпрянка Катерина. – Їхні квіти такі ніжні та красиві, що на них неможливо не дивитися. Це справжня казка! Дякую всім, хто доклав зусиль, щоб створити цю чудову алею”.

“Це неймовірно, як гарно цвітуть сакури цього року! – додає пан Дмитро. – Зазвичай вони розпускаються значно пізніше, а зараз вже можна ними милуватися. Це справжня окраса нашого міста”.

Варто зазначити, що через аномально теплий квітень цього року сакури розцвіли на декілька тижнів раніше, ніж зазвичай. Тож не проґавте можливість насолодитися цією красою!

Нагадаємо, що алея сакур біля монумента Слави з’явилася у Дніпрі 2017 року в рамках спеціального проєкту, ініційованого японською стороною до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. До висаджування дерев долучилися міський голова Дніпра Борис Філатов та Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шіґекі Сум.

Нагадаємо, раніше ми писали, що бузок у Дніпрі розквітнув на місяць раніше: весна продовжує бити рекорди.

Категорія: Відео, Новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: