Skip to content

Дніпро квітучий: мешканці  Шевченківського району активно долучились до озеленення свого двору

Дніпро квітучий: мешканці  Шевченківського району активно долучились до озеленення свого двору - Наше Місто

Жителі будинку №4 на Запорізькому шосе у Шевченківському районі Дніпра активно долучилися до озеленення свого двору. Завдяки спільним зусиллям мешканців та районної адміністрації на клумбі біля під’їзду з’явилися десяток туй та стільки ж кущів ялівцю, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

“Ми часто виходимо прибирати вулицю, пораємось на клумбі,” – ділиться Олена Бабенко, мешканка будинку. “Хтось купляє якісь квіти, хтось садить, а хтось поливає та підпушує їх. Я теж це роблю, адже хочу, аби мій будинок був гарним. І сьогодні ми теж об’єдналися, аби зробити свою клумбу красивішою і дуже вдячні за саджанці туй та ялівцю. Бо попри увесь російський терор, ми віримо в нашу перемогу тож готові попри все робити свій будинок красивішим.”**

Дніпро квітучий: мешканці  Шевченківського району активно долучились до озеленення свого двору - Наше Місто

Ініціатива мешканців будинку №4 на Запорізькому шосе є чудовим прикладом того, як кожен з нас може зробити свій внесок у благоустрій міста та створити затишок у своєму дворі.

“Сьогодні у День довкілля ми влаштували такий подарунок мешканцям,” – розповів заступник голови Адміністрації Шевченківського району Дніпровської міської ради Павло Мудрак. “Тим паче тут, як ви бачити, був комплексний підхід оновлення цього двору. Ще раніше тут оновили підпірну стінку та вимощення, а також встановили нові лави та урни. А цього року ми вирішили з мешканцями оздобити та озеленити клумбу аби вона радувала око. Тож тут з’явилось 6 туй скельних та 6 ялівців козацьких. Ці рослини гарно підходять по клімату і потребують мінімального догляду. До того ж вони вічнозелені. Нас тішить, що мешканці активно долучаються до таких робіт, бо вони дійсно хочуть аби наше місто ставало ще прекраснішим.”

Варто зазначити, що озеленення міста є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади.

Цього року в рамках акції #Дніпро_квітучий планується висадити понад 1 мільйон дерев та кущів.

Долучитися до благоустрою міста може кожен.

Для цього можна звернутися до районної адміністрації за саджанцями або ж самостійно висадити дерева та кущі у своєму дворі.

Читайте також: Дніпро квітучий: мешканці АНД району озеленюють свої двори.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: