Skip to content

Дніпро квітучий: мешканці АНД району озеленюють свої двори

Дніпро квітучий: мешканці АНД району озеленюють свої двори - Наше Місто

В рамках весняної озеленювальної кампанії жителі АНД району Дніпра долучилися до активного благоустрою своїх дворів, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

За сонячної суботи майже півсотні людей зібралися, щоб висадити зелені насадження, створивши затишок та красу у своїх оселях.

“Ми хочемо озеленювати наш двір,” – ділиться Оксана, мешканка вул. Янтарної, 42. “Добре, що районна адміністрація допомагає у цьому. Ми звернулися з проханням про допомогу з зеленими насадженнями, адже хотілося висадити багато красивих кущів та молодих дерев.”

Завдяки спільним зусиллям у дворі на вул. Янтарної, 42 було висаджено 25 кущів спіреї та 3 платани.

Дніпро квітучий: мешканці АНД району озеленюють свої двори - Наше Місто

Ще одна локація, де кипіла робота – двір по вул. Дарницькій, 4.

“Ми з жителями будинку обговорювали, скільки нам потрібно зелених насаджень, обирали місця,” – розповідає Любов Петрівна, мешканка цього будинку. “У нас є дитячий майданчик, і як раз навколо нього захотіли висадити кущі з деревами. Для нас це не просто висадка. Для нас такі суботники – це спілкування та посмішки. Люди за власним бажанням виходять, допомагає й малеча!”

Тут дніпряни висадили 20 кущів спіреї та 4 дерева.

Дніпро квітучий: мешканці АНД району озеленюють свої двори - Наше Місто

“Такі суботники у нас – щорічна традиція,” – підкреслює Руслан Вишневецький, голова Амур-Нижньодніпровської адміністрації. “Люди виходять, спілкуються. Сам долучаюсь кожного року! Адже це – нові знайомства, й не дивлячись на вторгнення, постійні тривоги та обстріли – ми озеленюємо наше місто. Сьогодні на 9 локаціях АНД району місцеві мешканці висадили більше 250 кущів спіреї та пів сотні дерев. Зі свого боку, ми усіляко допомагаємо у таких гарних ініціативах: замовляємо зелені насадження, залучаємо вантажівку, яка підвозить кущі та дерева на кожну локацію. Якщо треба – допомагаємо інструментами для прибирання тощо.”

Ініціатива мешканців АНД району є чудовим прикладом того, як кожен з нас може зробити свій внесок у благоустрій міста та створити затишок у своєму дворі.

Читайте також: У Дніпрі розповіли, як убезпечитись від укусів кліщів та куди звертатись, якщо це сталось.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: