Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі бездомним пропонують ночівлю та гаряче харчування

Допомога бездомниу у Дніпрі

На жаль, на вулицях все ще можна зустріти людей, що залишилися без даху над головою. Втративши житло, люди не знають, куди звернутися за допомогою, або ж не вірять у те, що їм можуть допомогти. Життя на вулиці стає для них звичним, перетворюючись на замкнене коло. Але вихід є! У Дніпрі бездомні за підтримки небайдужих людей можуть повернутися до нормального життя. Детальніше про це розповів директор Міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко, пише «Наше місто».

За його словами, у  Дніпрі функціонує притулок для бездомних осіб та людей з низьким рівнем доходів.

-Притулок для бездомних осіб та осіб у складних життєвих обставинах передбачає надання послуги нічного перебування та постановку на облік, – повідомив Максим Єрьоменко. – Послуга надається бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів Міським центром соціальної допомоги.

Для отримання послуги необхідно надати такі документи: заява на отримання послуги з ночівлі, довідка флюорографічного обстеження, довідка від дерматолога.

-Бездомних громадян виявляє спеціальний «Соціальний патруль» Міського центру соціальної допомоги. Також до Центру можна звернутись особисто, – додав Максим Єрьоменко. –  Послугами пункту можуть скористатися мешканці та гості міста, що опинились у складних обставинах. У пункті можна перебувати до 3-ох годин, випити гарячого чаю, скористатись ванною кімнатою та банком одягу. Їдальня центру забезпечує їх гарячими обідами. За потреби, у пункті можна лишитись на ніч.

Що входить у соціальну послугу

  • влаштування до притулку (нічне перебування);
  • первинний облік осіб та створення відповідного банку даних;
  • видавання посвідчення про постановлення на облік;
  • супровід та допомога в отриманні реєстрації місця проживання особи;
  • допомога у відновленні документів;
  • супровід та допомога в оформлені і отриманні пенсії, групи інвалідності та влаштуванні до будинку-інтернату. 

Містян, які побачили на вулиці бездомну особу і прагнуть допомогти, закликають повідомити про це у відповідні служби.

-Якщо людина не може самостійно пересуватися, ви можете викликати швидку допомогу і вказати лікарям точне місцезнаходження потенційного пацієнта, – пояснив Максим Єрьоменко. – Якщо зовнішньо людина виглядає здоровою але поводить себе неадекватно, варто викликати поліцію. Всі служби міста тісно співпрацюють і нададуть допомогу таким особам. Тож не залишайтеся осторонь чужої біди.

Контакти Міського центру соціальної допомоги: вул. Лоцманська, 22 А тел. (073) 785 64 63

Фото ДМР.

Читайте також: Повалені дерева, затримка транспорту та потужна злива: Дніпро накрила перша квітнева гроза.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: