
На українців чекає різке погіршення погоди. Так, вже з понеділка майже всю територію країни накриють дощі, а температура значно знизиться. Дощова погода продовжиться до вихідних. Про це свідчать дані ресурсу Ventusky, пише «Наше місто».
На початку тижня очікуються грозові дощі, які пройдуть у західній, центральній та північній частині країни. Північ та південь можуть оминути опади. Температура повітря вдень у західних, центральних та північних областях знизиться, а вночі трохи похолодає. На сході та півдні вдень стовпчик термометра може піднятися до літніх показників.
Найнижча нічна температура очікується +5°C, а найвища денна +24°C.
16 квітня, вівторок, погода в Україні буде схожою на попередній день, за винятком східних регіонів. На півдні, півночі та заході збережеться така погода, що й днем раніше. Грози очікуються повсюдно у регіонах, де будуть опади.
У середу, 17 квітня, у більшості областей, окрім південно-східної частини, пройдуть дощі, місцями інтенсивні. Не виключені локальні грози.

18 квітня, у четвер, буде нестійка з дощами погода очікується у більшості областей нашої країни. Подекуди можливі окремі грози.

19 квітня у центральних, північних областях, вдень також на Закарпатті очікуються невеликі дощі, на решті території України без істотних опадів.

Раніше ми писали, літні канікули 2024 у Дніпрі та Україні.