Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі з’явилася нутрія-мандрівниця

У Дніпрі з’явилася нутрія-мандрівниця - Наше Місто

У Дніпрі у сквері Прибережний відвідувачі помітили нутрію, яка підплила до самого берегу. Звірятко викликало неабияке здивування і захоплення у дітей, бо не боялося людей і активно йшло на контакт. Скоріше за все, це одна з тварин, які живуть у яхт-клубі «Січ», який знаходиться за декілька кілометрів від скверу, повідомляє «Наше Місто».

У «Січі» нутрії звикли до уваги як дітей, котрі намагаються їх приласкати, так і дорослих, котрі намагаються зловити вдалий кадр на фоні гризунів. Крім того, тваринки можуть виходити з води за частуванням. Проте мандрівниця, яка припливла у Прибережний, посмакувала тільки яблуком, від моркви відмовилася і рушила на інший берег.

У Дніпрі з’явилася нутрія-мандрівниця

Зазначимо, нутрія, або койпу, або болотний бобер – великий гризун і єдиний представник родини нутрієвих. Її батьківщина – Південна Америка. Схожі на великих щурів, нутрії ведуть наполовину водний спосіб життя, а пік їхньої активності припадає на нічний час. Харчуються вони здебільшого корінням, листям і стеблами водних рослин, можуть затримувати дихання на 8 – 10 хвилин.

Нагадаємо, раніше ми писали: Сквер Прибережний у Дніпрі: як виглядає унікальна зона відпочинку на початку весни. Читайте також: У Дніпрі у Сквері Прибережному масово розквітли магнолії унікального сорту «Нігра».

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: