Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі заради безпеки та економії електроенергії оновлюють систему освітлення

Освітлені вулиці та тротуари забезпечують безпеку дніпрян. Водіїв і пішоходів. На дорогах рідше трапляються ДТП. Люди рідше травмуються. Крім того, оновлення системи зовнішнього освітлення дасть змогу суттєво заощаджувати електроенергію, що наразі винятково важливо. Сьогодні ремонтні роботи проходять на проспекті Українки. Про це повідомляє сайт “Наше місто”.

З проханням відремонтувати або встановити світильники дніпряни часто звертаються до міської влади. Проспект Українки потребує особливої уваги комунальників, оскільки  тут дуже жвавий рух автомобілів.

– Наразі наші робітники працюють на проспекті Лесі Украінки, – розповідає Андрій Алексєєв, начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП “Міськсвітло”. – Виконуємо роботи з утримання мереж зовнішнього освітлення. Зрозуміло, що на дорогах стаються аварії, коли водії наїжджають на електроопори або через сильний вітер на дроти падають гілки. Тому, щоб  швидко ліквідовували пошкодження мережі, треба регулярно проводити ревізію та профілактичні огляди шаф зовнішнього освітлення, світильників тощо.

Зазначимо, що цьогоріч КП «Міськсвітло» планує продовжувати роботи з встановлення світлодіодних світильників, які менше навантажують енергосистему.  В умовах війни це дуже важливо.

– З початку 2024 року проведено роботи на 90 об’єктах, – каже Андрій Алексєєв.- Зокрема, на вулицях Мелітопольський, Салтівський, Почтовій, Енергетичній та багато де ще.  Встановлено понад 1220 світильників (з них більш ніж 908  – світлодіодних), змонтовано близько 32 км сучасного самонесучого ізольованого проводу та 253 нових опор.

Дніпряни гідно оцінюють роботу комунальників.

–  Часто проїжджаю проспектами Українки та Нігояна і хороша освітленість доріг для мене дуже важлива, – каже водій Сергій. – Комунальники працюють оперативно і якісно. Немає питань!

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі завершили масштабні аварійно-відновлювальні роботи на водогонах.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: