Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ТОП-5 весняних пейзажів художників з Дніпра

Цьогоріч рання весна зробила наше місто квітучим вже на початку місяця, який зветься квітнем. У Дніпрі є чимало художників, які малюють рідне місто та його околиці саме у таку пору року. Редакція «Нашого міста» зробила добірку кращих весняних пейзажів художників з Дніпра. Тож роздивляйтесь та насолоджуйтесь! До речі, до кінця квітня ці роботи можна безкоштовно побачити у Виставковому залі на Січеславській Набережній, 11.  

Олександр Кусенко

 Він народився у місті Дніпрі, тут закінчив художню школу, художнє училище, а потім –  Харківський художньо – промисловий інститут. Деякий час Олександр Кусенко працював на Верхньодніпровському радіозаводі у відділі головного конструктора.  Згодом став викладачем  у Дніпровській  дитячій художній школі №2. Олександр неодноразово брав участь в міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських виставках. Пейзаж «Весняні дворики» – один з найвдаліших у його творчому доробку.

Володимир Афанасьєв

Живописець та педагог Володимир Афанасьєв народився у Дніпрі. Саме тут він прожив більшу частину свого життя, незважаючи на те, що закінчив свого часу Київський художній інститут. Володимир Ілліч створив багато чудових пейзажів –  був справжнім ентузіастом пленерного живопису. Тобто такого, яким художник займається на природі. На жаль, 30 березня  цього року Володимир Афанасьєв помер внаслідок обширного інфаркту.  Художника не стало, але залишилися його прекрасні пейзажі. Такі, як «Квітучий яр».

Марина  Кондурова

Марина Кондурова народилась у Синельниковому Дніпропетровської області. У 2006 році закінчила Харківське художне училище, а потім – Харківську державну академію дизайну та мистецтв. Художниця працює переважно в техніці олійного живопису. В своїх роботах вона надає перевагу пленерному живопису. Вони наповнені тонким ліризмом, любов’ю до рідного краю, насичені кольором, фактурою.  Картина «Надія. Весна» – саме така.

Олександр Самійленко

Це один з найяскравіших митців Придніпров’я. Саме тут триває значна частина життя Олександра Самійленка, хоча народився він у містечку Часів Яр на Луганщині. Олександр Андрійович давно мешкає в селищі Ігрень. Він із задоволенням та майстерністю переносить красу землі на полотно або на папір. Пейзаж «Дніпровські кручі» створений саме у цих краях.

 Андрій Зубенко

«Свинець Дніпра» – хіба це про весну? Виявляється, так. Достатньо подивитись на цей індустріальний пейзаж, який водночас є дуже романтичним. На одному березі річки  –  будівлі мегаполісу, на іншому – квітучі кущі. А поміж ними – красень-Дніпро, яким Андрій Зубенко пропонує нам теж помилуватись.

Фото Володимира Федорищева

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрилась виставка картин Валерія Сосни.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: