Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Куди піти у Дніпрі 10 квітня

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Сьогодні, 10 квітня, Міжнародний день братів і сестер. Віряни вшановують пам’ять мучеників Терентія, Африкана, Максима, Помпія, Зінона, Олександра, Феодора і 33 інших. До Нового року залишилося 265 днів. 10 квітня 2024 року — середа. 777-й день повномасштабної війни в Україні. Журналісти “Нашого Міста” зібрали для вас актуальні події, які варто відвати у Дніпрі.

Фільм-концерт «SUGA | Agust D TOUR D-DAY THE MOVIE (Мовою оригіналу KOR/ENG)»

Довгоочікуваний фільм із завершальним концертом SUGA з BTS Зі спеціальними виступами від інших учасників BTS: RM, Jimin і Jung Kook Лос Анжелес, Каліфорнія (5 березня 2024 р.) – Компанії Trafalgar Releasing і HYBE із захопленням повідомляють про світовий реліз кіноверсії SUGA│Agust D TOUR ‘D-DAY’ THE MOVIE, неймовірного фільму-концерту Agust D, також відомого як SUGA із групи BTS, поп-ідолів 21-го сторіччя. Тепер ви зможете подивитися це шоу на великому екрані під час ексклюзивних глобальних показів в кіно.

Де і коли: в кінотеатрах Дніпра, 300-800 грн

Драма «Номер 5»

За мотивами п’єси Неди Нежданої «Той, хто відчиняє двері»

Історія двох різних жінок, які опинилися у морзі. Одна з них «ніби мертва», а інша «ніби жива». Навіть самі героїні не впевнені у цьому на всі сто відсотків. В минулому у них багато сумнівних вчинків. Майбутнє – невідоме. Усе що вони мають зараз – це зачинені двері.
Що приховується за ними?

Де і коли: 18:00, у ДРАМіКОМі, просп. Дмитра Яворницького, 97, 150-300 грн

Концерт «White Ward»

Після піврічної паузи ми плануємо знов повернутися до живих виступів в рамках великого, майже 3-тижневого туру!Не дивлячись на усі труднощі, ми вважаємо що мистецтво і творчість повинні продовжувати існувати навіть у найтемніші часи, тому ми плануємо у квітні відвідати з концертами 9 міст України, а також дуже сподіваємося, що в цей раз в нас все ж таки вийде зіграти також декілька концертів у Європі, в тому числі на культовому фестивалі Roadburn.

Де і коли: 18:00 у МахноПАБ, вул. Магдебурзького права, 4-А, 399-800 грн

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: