Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі оновлюють дорожню розмітку та пристрої примусового зниження швидкості

Супрун Юлія

у Дніпрі оновлюють дорожню розмітку

У Дніпрі з приходом теплої погоди комунальники почали сезон нанесення дорожньої розмітки. В першу чергу відновлюють пішохідні переходи та пристрої примусового зниження швидкості – так звані лежачі поліцейські.Про це пише “Наше місто”.

У Дніпрі оновлюють дорожню розмітку
У Дніпрі оновлюють дорожню розмітку

За словами начальника виробничого відділу КП “Транспортна інфраструктура міста” ДМР Михайла Солярчина, після зими у Дніпрі багато пошкоджених лежачих поліцейських, деякі зебри також потребують відновлення.

Одночасно роботи проводяться на декількох локаціях Дніпра. Зокрема, на вулиці Солідарній біля школи №112 працюють одразу дві бригади. Одна наносить зебру, а інша відновлює так званий лежачий поліцейський, – пояснює Михайло Солярчин.. 

У Дніпрі оновлюють дорожню розмітку

У цьому році у Дніпрі планують нанести дорожню розмітку фарбою на 392 км міських доріг,, пластиком – на 102 км. Також встановлять 1700 дорожніх знаків. Комунальники відновлять понад 2,2 тисячі лежачих поліцейських, а також у Дніпрі з’явяться  120 нових для нашого міста пристроїв примусового зниження швидкості – так званих берлінських подушек. У минулому році такі опробували на двох вулицях. 

Берлінські подушки себе добре показують, тому будемо далі продовжувати їх встановлювати. Це засіб заспокоєння дорожнього руху, але він дозволяє великому транспорту (автобусам, сміттєвозам, будівельним машинам) пропускати таку подушку між колесами та не давити її і на створювати додаткову вібрацію та шум, – каже Михайло Солярчин.

У Дніпрі оновлюють дорожню розмітку

В першу чергу роботи з нанесення дорожньої розмітки проводять на відновленому дорожньому покритті, а лежачі поліцейські ремонтують там, де вони пошкоджені. Окрім цього комунальники відпрацьовують локації по заявкам громадян.

Нагадаємо, раніше ми писали,  що у Дніпрі у парку Глоби демонтують дерев’яне кафе «Три ведмеді». 

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: