Skip to content

Проїхала 3 тис. км: біженка з Дніпра повернулась із Британії до рідного міста, щоб вилікувати зуби

Ксенія Куземко

Жінка з Дніпра, 36-річна Наталя Нехреба, втекла від війни до Великої Британії з донькою

Жінка з Дніпра, 36-річна Наталя Нехреба, втекла від війни до Великої Британії з донькою. Проте там вона зіткнулася з гострим зубним болем, але не змогла отримати допомоги в британських стоматологів. Щоб позбутися болю, їй довелося здійснити 3 тис. км подорож назад до України, де вона й отримала необхідне лікування. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Daily Mail.

Наталя зіткнулася з труднощами в отриманні стоматологічної допомоги. За її словами, вона не змогла отримати доступ до лікування в рамках Національної служби охорони здоров’я Великої Британії (NHS), а також вона не могла оплатити приватне лікування.

Жінка розповіла, що була шокована, коли дізналася про вартість термінового лікування кореневих каналів – 800 фунтів стерлінгів.

Скільки коштувала дорога в Україну

Замість прямого рейсу до України, жінка з трирічною донькою обрала більш економний маршрут. Їх подорож розпочалася з перельоту з Брістоля (Англія) до Познані (Польща) бюджетним авіаперевізником. Вартість квитка туди й назад склала 30 фунтів стерлінгів.

З Познані до Львова вони дісталися автобусом, заплативши 30 фунтів за один бік. Наступним етапом стала 13-годинна подорож поїздом до Дніпра, яка обійшлася в 7 фунтів.

«Це було жахливо. Я приймала парацетамол та ібупрофен, але біль не зникав», – розповіла Наталя.

Наталя пройшла процедуру лікування кореневих каналів та встановлення імплантату у свого стоматолога в Дніпрі. Загалом, вона заплатила близько 150 фунтів стерлінгів.

Це означало, що Наталя витратила 254 фунти стерлінгів, включно з дорогою, заощадивши 556 фунтів стерлінгів на вартості приватного лікування, якби вона залишилася у Великій Британії.

Загалом, багатьом українцям не по кишені послуги стоматолога у Європі, тож не дивлячись на небезпеку вони їздять на лікування додому.

Фото з видання Daily Mail.

Нагадаємо, де у Дніпрі можна отримати безкоштовну стоматологічну допомогу.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: