Skip to content

У Дніпрі стартує поливний сезон: скільки коштує вода у 2024 році

У Дніпрі стартує поливний сезон: скільки коштує вода у 2024 році

У Дніпрі поливний сезон розпочинається з 15 квітня і триває до 15 вересня. За словами начальниці департаменту з маркетингу та збуту КП «Дніпроводоканал» Ольги Дробчак, відповідно до регламентаційних документів, плата за воду, яка використовується для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та газонів, здійснюється згідно з показниками приладів обліку або нормами водоспоживання, пише «Наше місто».

«Для власників приватних будинків, які не мають лічильника, плата за воду в поливний сезон розраховується на основі технічної документації, а саме: відкритий ґрунт: 0,008 літрів на добу на 1 кв. м. Закритий ґрунт: 0,005 літрів на добу на 1 кв. м. Тариф помножується на кількість квадратних метрів та на коефіцієнт опадів, що випали. Таку інформацію ми отримуємо від  Гідрометцентру. Якщо сезон засушливий, то коефіцієнт буде вищим. А відтак – це вплине на вартість послуги поливу і навпаки», — сказала під час брифінгу 8 квітня Ольга Дробчак.

У Дніпрі стартує поливний сезон: скільки коштує вода у 2024 році

Також вона додала, що 5 800 будинків у місті не мають лічильників води, тому мешканцям цих будинків нарахують плату за полив за середнім показником – 600 грн за 1 сотку на місяць. Всім іншим мешканцям нарахують плату за фактично спожиту воду згідно з показаннями лічильників. Щоб раціонально використовувати воду та сплачувати лише за фактичне споживання, рекомендується встановити лічильники води.

Представниця КП «Дніпроводоканал» також нагадала усім дніпрянам про необхідність сплатити за водопостачання та водовідведення і не накопичувати боргів. На сьогодні містяни завинили підприємству 637 млн грн. Злісним неплатникам підприємство продовжує відключати воду.

Раніше ми писали, у Кам’янському опублікували графіки відключень електроенергії на тиждень.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: