У самому серці Дніпра, у внутрішньому дворі Центру сучасної культури на Крутогірному узвозі, 21-а, приховане справжнє маленьке диво — квітучий садок, який зараз перебуває у розпалі свого сезонного цвітіння, пише «Наше місто».




Побачити цю красу не так просто, адже садок розташований у внутрішньому дворі закладу і не одразу впадає в очі перехожим. Попри повномасштабну війну, Центр сучасної культури продовжує активно розвиватися, проводити заходи та дбати про власну територію.




За останній час внутрішній двір центру зазнав помітних змін. На відносно невеликій ділянці працівники закладу разом зі своїми помічниками створили справжній зелений куточок, який вражає відвідувачів різноманітністю рослин, зібраних на обмеженому просторі.
Наразі садок перебуває на піку своєї краси — рясне цвітіння перетворює невеликий двір на справжню квіткову оазу, яка дивує кожного, хто туди потрапляє.
Читайте також: Місце для прогулянок і сімейного відпочинку: чим особливий сквер «Прибережний» у Дніпрі.
Куля бажань, MAYAK і «Поплавок» у Дніпрі: маршрут найдовшою набережною Європи.
«Лава закоханих» і «Дерево щастя»: історія одного з найромантичніших арт-об’єктів Дніпра.
Понад століття працювала друкарня: історія легендарної будівлі у Дніпрі.
За матеріалами gorod.dp.ua.
Фото: Денис Мещеряков у групі «Парки та сади України та світу».
