Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі міська влада проведе семінар щодо підготовки заявок на конкурс проєктів для допомоги ЗСУ

У Дніпрі триває подання заявок на конкурс з відбору проєктів для участі у Міській цільовій програмі «Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України». Він оголошений 7 березня. Прийом заявок – до 6 травня включно, пише «Наше місто» з посиланням на сайт міськради.

Йдеться про таку допомогу захисникам, як безпілотні апарати, засоби зв’язку, амуніція, техніка. У конкурсі можуть брати участь громадські організації, благодійні фонди, юридичні особи приватного права.

Обов’язкова умова – письмовий запит  від підрозділів сил безпеки і оборони України та власний внесок учасника у розмірі не менше ніж 25 % від суми проєкту. Решту – дофінансує Дніпровська міська рада. Сума за одним проєктом не може бути нижчою за 500 тис. грн і більшою за 1 млн грн. 

Подавати заявки на участь у конкурсі потрібно до департаменту інноваційного розвитку міськради за адресою: просп. Д. Яворницького, 60, каб. 19-А.

За словами директорки департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлії Павлюк, минулого тижня проведено онлайн-семінар для потенційних учасників щодо підготовки заявок. Враховуючи запит від громадськості, вже запланований і наступний. Він буде 18 квітня о 14:00.

Фото: Пресслужба Дніпровської міськради

«Усі охочі отримати роз’яснення та відповіді на свої запитання можуть зареєструватися на семінар, надіславши запит на електронну пошту: innovation@dniprorada.gov.ua. Для максимально ефективного спілкування рекомендуємо учасникам ознайомитися з інформацією про конкурс та порядком його проведення за посиланням», — розповіла під час брифінгу 8 квітня Юлія Павлюк.

Читайте також: Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України: відповіді на часті питання.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: