Skip to content

Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України: відповіді на часті питання

Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України: у мерії Дніпра відповіли на найактуальніші питання

У Дніпрі триває прийом заявок на конкурс з відбору проектів для участі у Міській цільовій програмі «Співфінансування проектів на допомогу силам безпеки і оборони України». Він оголошений 7 березня. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

 «Міська рада Дніпра запрошує громадські організації, благодійні фонди та юридичні особи приватного права взяти участь у конкурсі проєктів на допомогу Збройним Силам України. Тож міська рада Дніпра дофінансує такі проєкти з міського бюджету. Що від вас очікують: наявність письмового запиту від підрозділів ЗСУ, власний внесок у розмірі не менше 25% від суми проекту, сума проєкту – від 500 тис. грн до 1 млн грн.Термін подання заявок: до 6 травня 2024 року включно», – розповіла під час брифінгу 28 березня директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради Юлія Павлюк.

Заявки на конкурс приймаються департаментом інноваційного розвитку міськради. Їх можна подати за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 60, каб. 19-А.

Юлія Павлюк: “Наразі ми отримуємо багато запитань від потенційних учасників конкурсу, які готують свої заявки.”

«Аби детально відповісти на усі питання, що цікавлять, 4 квітня о 14:00 відбудеться онлайн-семінар. Усі охочі, які хочуть поставити нам питання, можуть направити заявку на участь у заході на електронну пошту [email protected]. І ми надішлемо запрошення», – розповіла вона.

Під час брифінгу Юлія Павлюк надала відповіді на найбільш актуальні питання щодо участі у згаданому конкурсі.

-Чи може комерційне підприємство взяти участь у конкурсі?

Так, комерційне підприємство може взяти участь у конкурсі. Відповідно до Програми та Порядку проведення конкурсу подавати проєкти можуть громадські об’єднання, благодійні організації, юридичні особи приватного права, які зареєстровані як юридичні особи в установленому законодавством України порядку до оголошення про початок проведення конкурсу.

– Чи може фізична особа – підприємець подати заявку на конкурс?

Ні, бо фізична особа-підприємець не є юридичною особою відповідно до норм Цивільного кодексу України.

– Як учасник конкурсу має підтвердити наявність коштів для власного внеску?

Наявність коштів для власного внеску підтверджується випискою з банківського рахунку про наявність коштів на співфінансування проєкту зі штампом банку.

– Чи може фізична особа зареєструвати громадську організацію та подати заявку на конкурс?

На конкурс можуть подати заявку лише ті учасники, які зареєстровані як юридичні особи в установленому законодавством України порядку до оголошення про початок проведення конкурсу.

– Чи  може учасник виправити помилки або відкоригувати свій проєкт після реєстрації на конкурс?

Учасник може виправити помилки або внести корективи до своєї заявки до кінця терміну подання заявок, тобто до 6 травня включно. Після закінчення терміну члени конкурсної комісії перевіряють проєкти на відповідність умовам Програми та Порядку. Ті, що не відповідатимуть умовам конкурсу, не будуть допущені до участі у ньому.

– Чи можна об’єднувати декілька заявок від військових для подання одної конкурсної пропозиції?

Так, об’єднувати декілька заявок від військових можна для подання однієї заявки у конкурсі.

– Щодо рейтингу проєктів: якщо в одного проєкту нижчий відсоток співфінансування, але в грошовому еквіваленті сума співфінансування більша, ніж в іншому проєкті, — який з них має вищий пріоритет?

Рейтингова оцінка проєктів формується відповідно до відсотка та суми співфінансування, наданого учасником Конкурсу  у порядку подання заявок на участь у Конкурсі, де проєкти з найвищим відсотком співфінансування мають найвищий пріоритет, проєкти з найнижчим відсотком співфінансування – найнижчий пріоритет. У разі однакового відсотка співфінансування проєкти включаються до рейтингової таблиці відповідно до дати подання проєкту. Проєкти, подані раніше, мають вищий пріоритет. У разі однакового відсотка та дати подання проєкту вищий пріоритет буде мати той проєкт, який має більшу суму співфінансування.

– Якщо в запиті від підрозділу присутні позиції з різних категорій, чи можна подати в одному проєкті такі позиції. Чи потрібно подавати окремими проєктами?

Так, в одній заявці можна об’єднати декілька категорій. Головне – щоб вони були передбачені Програмою та Порядком.

– Які причини для відмови участі в конкурсі?

Комісія не допускає проєкти, якщо:

  • проєкт подано після закінчення встановленого організатором Конкурсу строку подання проєктів;
  • учасник Конкурсу перебуває у стадії припинення за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань або проти нього розпочато справу про банкрутство;
  • проєкт не відповідає умовам, визначеним Порядком;
  • учасник Конкурсу подав неповний пакет документів або пакет документів містить недостовірну, неповну інформацію або інформацію, яка суперечить умовам Конкурсу;
  • не підтверджено або не заявлено надання співфінансування за проєктом;
  • учасник Конкурсу має на меті отримання вигоди або прибутку;
  • юридичну особу учасника Конкурсу створено після  оголошення про початок проведення Конкурсу.

Раніше ми писали, ТОП ландшафтних парків для відпочинку у Дніпрі і передмісті.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: